Menu

Szkło Hartowane Spigen Glass Fc Oneplus 7 Black

Cechy produktu

  • Producent Spigen 
  • Rodzaj szkło 

Opis

transparentnie transparentne szkło hartowane o najszerszym realnym wykrojniku przeznaczonym do etui. Glass FC doskonale oddaje wyświetlane barwy i nie wpływa na czułość dotyku. Stworzone jest z przetworzonego i umocnionego szkła hartowanego o grubości 0,3 mm. Posiada twardość powierzchni (stopień niepodatności) 9H, dlatego jest stanowczo odporne na zarysowania nawet w trakcie kontaktu z ostrymi przedmiotami (nóż, klucze). Na dodatek, pokryte jest specjalną nano warstwą, która zabezpiecza ekran przed zostawianiem odcisków palców albo innych skażeń. Glass FC świetnie chroni cenny ekran w trakcie ekstremalnych upadków. Instalacja jest łatwa i przystępna każdemu użytkownikowi.


* Szkło ma najszerszy możliwy wykrojnik Case Friendly, co oznacza, iż będzie kompatybilne z większością obudów na rynku i z każdą obudową firmy Spigen.


** Ze względu na różnorodne frezowanie krawędzi wyświetlaczy, po instalacji folii/szkła ochronnego na ekran, może powstać wokół ekranu delikatna aureola powietrzna. Jest to sytuacja naturalna i uzależniona od samego ekranu.


INSTRUKCJA konstrukcji:
1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.
2) Wyczyść skrupulatnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie przy pomocy suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.
3) Zainstaluj powłokę jak najrówniej potrafisz - możesz ją wypozycjonować za pomocą dwóch listków taśmy, przyklejając je do boku urządzenia.
4) Pozbądź się pęcherzyków powietrza, porządnie dociskając całość okrężnymi ruchami przez kilkadziesiąt sekund. Zrób to takwarstwa klejące związała się z ekranem jak najmocniej.


parametry towaru:
- 100% Oryginalny
- Twardość 9H
- Frezowane krawędzie 2.5D miłe w dotyku
- Dodatkowa warstwa olefobowa
- idealna krystaliczność
- Nie wpływa na funkcjonalność dotyku
- Zapakowany w oryginalne opakowanie


komplet gromadzi:
1 x Szkło Spigen Glass FC
1 x Ściereczka z mikrofibry
1 x Ściereczka nasiąknięta alkoholem
1 x Taśma do ściągania zanieczyszczeń
CN: 7007 11 90 00 - Szkła ochronne
EAN: 8809640257490
Kod Producenta: 8809640257490
producent URZĄDZENIA: OnePlus
Model: OnePlus 7
rodzaj opakowania: Pudełko

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.