Menu

SZKŁO HARTOWANE UV SAMSUNG GALAXY S10 | CAŁY EKRAN

Cechy produktu

 • Producent Mocolo 
 • Przeznaczenie Samsung 
 • Rodzaj szkło 

Opis

SAMSUNG GALAXY S10 + LAMPA UV - szkło hartowane na cały ekran FULL GLUE UV

Szkło Hartowane 3D UV SAMSUNG GALAXY S10 + Lampa UV NA CAŁY ekran TELEFONU

Szkło hartowane UV jest innowacyjnym rozwiązaniem będącym maksymalną ochroną dla każdego smartfona. Artykuł ten staje się coraz bardziej popularny w Polsce. Dlatego warto zapoznać się z jego ogólną specyfikacją.

Szkło hartowane 3D dla telefonu SAMSUNG GALAXY S10 na cały wyświetlacz jest szkłem wytwarzanym według nowoczesnej techniki FULL GLUE UV. Razem ze szkłem przystępna jest postępowa lampa UV przeznaczona do jednorazowego wykorzystania. Towar zostanie dostarczony w specjalnym opakowaniu zabezpieczającym, a więc nie dojdzie do jego uszkodzenia w trakcie transportu. Postępowe oraz maksymalnie praktyczne szkło hartowane marki Mocolo zostało stworzone na bazie pionierskiej metody instalacji, polegającej na zaaplikowaniu kleju i późniejszym utwardzeniu go światłem ultrafioletowym.

Dlatego przedni panel smartfona będzie zabezpieczony w 100%. Klej UV jest o mnóstwo bardziej wytrzymały aniżeli klej zwykły, należy jednak dużo uwagi poświęcić podczas samego konstrukcji. Uwagę zwraca także czytnik linii papilarnych.

Jesteśmy przekonani, iż jest to gadżet przełomowy w sytuacji ochrony smartfonów z zagiętymi ekranami. To najskuteczniejsza ochrona przeciwko zarysowaniom i uszkodzeniom mechanicznym. Szkło hartowane zostało perfekcyjnie przystosowane do urządzenia przenośnego. Ponadto, w tym samym czasie użytkownik może zaopatrzyć się w ochronne etui. Wówczas może mieć pewność,nawet gdy smartfon będzie wykorzystywany w skrajnych okolicznościach to nie zostanie on zniszczony. Oferowane w Naszym sklepie szkło hartowane wykazuje znakomite parametry opornościowe, jak i jest wytrzymałe na nagłe zmiany temperatury. Zalecamy zapoznać się z staranną instrukcją montażu, by nie przejmować się, że coś zostało przeoczone. Należy pamiętać o tym, aby po zainstalowaniu szkła usunąć i ponownie dodać linie papilarne. Po nałożeniu szkła za pomocą lampy UV można będzie cieszyć się z wszystkich funkcjonalności telefonu.

Co uzyskujesz:

 • 1 X SZKŁO HARTOWANE 3D NA ekran CAŁEGO TELEFONU
 • 1 X OPAKOWANIE ZABEZPIECZAJĄCE SZKŁO
 • 1 X LAMPA UV DO JEDNORAZOWEGO wykorzystywania
 • 1 X NARZĘDZIA DO INSTALACJI SZKŁA

Szkło hartowane firmy Mocolo wykorzystuje nowoczesną metodę instalacji, polegającą na zaaplikowaniu kleju i utwardzeniu go światłem ultrafioletowym.

znakomitej jakości szkło hartowane, które zabezpieczy cały przedni panel smartfona. Klej UV, który używany jest do konstrukcji produktu sprawdza się o sporo lepiej niż zwykły klej.

UWAGA! Nie zalecamy łączenia miękkiego etui ze szkłem, gdyż istnieje ryzyko jego podważania/uszkodzenia.

przejrzyj jak zamontować szkło: https://www.youtube.com/watch?v=YRI0br1A3Wo&t=800s

 • Nie zaleca się użytkowania szkła 3D bez żadnej obudowy.
 • Nie zaleca się użytkowania szkła jeśli pokrywa zachodzi zbyt mocno na krawędzie ekranu.
 • !!! Pamiętaj żeby po zainstalowaniu folii/szkła na wyświetlacz, pousuwać i ponownie dodać linie papilarne !!!
 • Funkcjonalność czytnika linii papilarnych w ekranie może być zaburzona w sytuacji zainstalowanej powłoki w postaci folii/szkła. Czytnik linii papilarnych nie jest w pełni dopracowany pod tym kątem.
INSTRUKCJA konstrukcji:

1) Rozpocznij montaż w łazience tuż po kąpieli - para wodna pochłonie cały kurz z atmosfery i nie będzie Ci on przeszkadzał w instalacji.

2) Wyczyść dokładnie i odtłuść powierzchnię ekranu, a następnie przy pomocy suchej ściereczki wypoleruj ją na błysk.

3) Tasiemką zaklej głośnik.

4) Wylej ciecz na sam środek urządzenia.

5) Zainstaluj szkło jak najrówniej potrafisz, ten etap możesz skorygować także przed utwardzeniem powierzchni w chwili kiedy ciecz jest na ekranie wraz ze szkłem

6) przy pomocy lampy UV utwardź szkło w pięciu miejscach po 15 sekund.

7) Wyczyść telefon i ciesz się z prawidłowo stworzonej pracy

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.