Menu

Szkło hartowane WINNER GROUP 3D do Xiaomi MI A2 Lite

Cechy produktu

  • Producent WINNER GROUP 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Szkło hartowane WINNER GROUP 3D do Xiaomi MI A2 Lite Szkło hartowane jest wspaniałą ochroną Twojego wyświetlacza przed zarysowaniem, zniszczeniem i rozbiciem. Szkło 3D marki Winner Group to towar wysokiej jakości.

Każde szkło przed wprowadzeniem do sprzedaży jest precyzyjnie testowane pod kątem trwałości i rewelacyjnego spasowania z danym modelem telefonu. Mocne strony szkła hartowanego 3D WG: - Wysoka twardość 9H, która jest wyraźnie wyższa aniżeli twardość foli ochronnej 3H; - Wysoka wytrzymałość na kruszenie się szkła, dzięki wykorzystanej uzupełniającej warstwie wzmacniającej podczas cyklu produkcji; - Zagięte krawędzie szkła w celu wyśmienitego dopasowania do wygiętych części ekranu, genialnie przypasowane do wyświetlacza z zachowaniem małego marginesu dla efektu „casefriendly"; - „casefriendly" – typowe etui nie będzie naciskać na szkło i nie spowoduje jego wypchnięcia i odklejenie się; - powłoka olejowa odporna na odciski palców; - Prosta instalacja, bez pęcherzyków, szkło w 100% przylega do wyświetlacza dzięki zastosowaniu substancji lepiącej na jego powierzchni; - Maksymalna czułość, nie do odróżnienia od wyświetlacza bez szkła; - 100% zachowanie oryginalnych odcieni wyświetlacza; - ewidentnie zmniejsza ryzyko uszkodzenia wyświetlacza podczas upadku.

Dla jeszcze obszerniejszej ochrony telefonu zalecamy używanie etui ochronnych WG, które podczas upadku zminimalizują siłę uderzenia. W pakiecie: Szkło hartowane z ramką 3D na ekran wybranego modelu telefonu, ściereczka z alkoholem, ściereczka bezpyłowa, listki do usuwania zabrudzeń, instrukcja....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.