Menu

Szkło MYSCREEN PROTECTOR Lite Edge do Huawei P10 Lite Biały

Cechy produktu

  • Producent MYSCREEN PROTECTOR 
  • Rodzaj szkło 

Opis

MAKSYMALNE POKRYCIE: zakrywa maksymalną powierzchnię wyświetlacza. Dzięki adekwatnemu wyprofilowaniu jest niezwykle prawidłową alternatywą dla szkła 3D TWARDOŚĆ 9H - GRUBOŚĆ 0,33 MM: wykwintne i stanowczo oporne na zarysowania OCHRONA PRZED zniszczenieM: wzmacnia ochronę ekranu przed rozbiciem np.

podczas upadku doskonale PRZEŹROCZYSTE: nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu oraz wyrazistość kolorów PEWNE I TRWAŁE PRZYLEGANIE DO EKRANU: wysokiej jakości klej zagwarantuje montaż bez bąbli powietrza i, iż szkło nie odklei się wraz z upływem czasu ZAOKRĄGLONE KRAWĘDZIE 2.5D: produkowane w technologii 2.5D ma zaokrąglone, polerowane krawędzie ŁATWIEJSZE eliminowanie ODCISKÓW PALCÓW: dzięki powłoce oleofobowej z łatwością zlikwidujesz wszelkie zabrudzenia z ekranu, odciski palców oraz smugi SYSTEM usprawniaJĄCY MONTAŻ: EasyApp® KIT to pakiet specjalnych naklejek znajdujących się w opakowaniu, które powodują, że montaż szkła albo folii przebiega błyskawicznie i sprawnie

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.