Menu

Szkło MYSCREEN PROTECTOR Lite Edge do Huawei P10 Lite Złoty

Cechy produktu

  • Producent MYSCREEN PROTECTOR 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Lite Glass Edge - dopracowana w najmniejszych detalach ochrona dla smartfonów z ekranami o lekko zaokrąglonych krawędziach – okrywająca maksymalną powierzchnię ekranu. MAKSYMALNE POKRYCIE: zakrywa maksymalną powierzchnię wyświetlacza.

Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu jest nad wyraz prawidłową alternatywą dla szkła 3D. TWARDOŚĆ 9H - GRUBOŚĆ 0,33 MM: gustowne i stanowczo wytrzymałe na zarysowania. OCHRONA PRZED zniszczenieM: wzmacnia ochronę ekranu przed rozbiciem np.

podczas upadku. Rewelacyjnie PRZEŹROCZYSTE: nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu, a także wyraźność odcieni. PEWNE I TRWAŁE PRZYLEGANIE DO EKRANU: wysokiej jakości klej zagwarantuje montaż bez bąbli powietrza oraz, że szkło nie odklei się wraz z upływem czasu.

ZAOKRĄGLONE KRAWĘDZIE 2.5D: wytworzone w technice 2.5D posiada zaokrąglone, polerowane krawędzie. ŁATWIEJSZE likwidowanie ODCISKÓW PALCÓW: dzięki powłoce oleofobowej z łatwością pousuwasz wszelkie zabrudzenia z ekranu, odciski palców, a także smugi.

SYSTEM upraszczaJĄCY MONTAŻ: EasyApp® KIT to komplet specjalnych naklejek znajdujących się w opakowaniu, które powodują, iż montaż szkła lub folii przebiega momentalnie i wydajnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.