Menu

Szkło MYSCREEN PROTECTOR Lite Edge do Huawei Y7 Czarny

Cechy produktu

  • Producent MYSCREEN PROTECTOR 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Lite Glass Edge - dopracowana w najmniejszych detalach ochrona dla smartfonów z ekranami o lekko zaokrąglonych krawędziach – okrywająca maksymalną powierzchnię ekranu. MAKSYMALNE POKRYCIE: zakrywa maksymalną powierzchnię wyświetlacza.

Dzięki optymalnemu wyprofilowaniu jest bardzo korzystną alternatywą dla szkła 3D. TWARDOŚĆ 9H - GRUBOŚĆ 0,33 MM: wyszukane i szczególnie oporne na zarysowania. OCHRONA PRZED uszkodzenieM: wzmacnia ochronę ekranu przed rozbiciem np.

podczas upadku. Wyśmienicie PRZEŹROCZYSTE: nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu i wyraźność kolorów. PEWNE I TRWAŁE PRZYLEGANIE DO EKRANU: wysokiej jakości klej zagwarantuje montaż bez bąbli powietrza i, że szkło nie odklei się wraz z upływem czasu.

ZAOKRĄGLONE KRAWĘDZIE 2.5D: tworzone w technologii 2.5D posiada zaokrąglone, polerowane krawędzie. ŁATWIEJSZE eliminowanie ODCISKÓW PALCÓW: dzięki powłoce oleofobowej łatwo pousuwasz wszelkie zabrudzenia z ekranu, odciski palców, a także smugi.

SYSTEM usprawniaJĄCY MONTAŻ: EasyApp® KIT to pakiet specjalnych naklejek znajdujących się w opakowaniu, które powodują, że montaż szkła albo folii przebiega ekspresowo i sprawnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.