Menu

Szkło MYSCREEN PROTECTOR Lite Edge do Samsung Galaxy A3 (2017) Niebieski

Cechy produktu

  • Producent MYSCREEN PROTECTOR 
  • Przeznaczenie Samsung 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Lite Glass Edge - dopracowana w najmniejszych detalach ochrona dla smartfonów z ekranami o lekko zaokrąglonych krawędziach – zakrywająca maksymalną powierzchnię ekranu. MAKSYMALNE POKRYCIE: zakrywa maksymalną powierzchnię wyświetlacza.

Dzięki trafnemu wyprofilowaniu jest niezwykle korzystną alternatywą dla szkła 3D. TWARDOŚĆ 9H - GRUBOŚĆ 0,33 MM: wytworne i szczególnie wytrzymałe na zarysowania. OCHRONA PRZED zniszczenieM: wzmacnia ochronę ekranu przed rozbiciem np.

podczas upadku. Rewelacyjnie PRZEŹROCZYSTE: nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu i wyrazistość barw. PEWNE I TRWAŁE PRZYLEGANIE DO EKRANU: wysokiej jakości klej zapewnia montaż bez bąbli powietrza, a także, że szkło nie odklei się wraz z upływem czasu.

ZAOKRĄGLONE KRAWĘDZIE 2.5D: wykonane w technologii 2.5D posiada zaokrąglone, polerowane krawędzie. ŁATWIEJSZE eliminowanie ODCISKÓW PALCÓW: dzięki powłoce oleofobowej prosto zlikwidujesz wszelkie zabrudzenia z ekranu, odciski palców i smugi.

SYSTEM ułatwiaJĄCY MONTAŻ: EasyApp® KIT to zestaw specjalnych naklejek znajdujących się w opakowaniu, które powodują, iż montaż szkła lub folii przebiega prędko i efektywnie.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.