Menu

Szkło ZAGG Invisible Shield Curve Elite do Apple Watch 38 mm

Cechy produktu

  • Producent ZAGG 
  • Przeznaczenie Apple 
  • Rodzaj szkło 

Opis

Apple Watch pozwala Ci posiadać pod kontrolą wszystko co dzieje się w Twoim iPhonie, choćby gdy nie masz go pod ręką. Szkło ZAGG Glass Curve Elite o zaokrąglonej konstrukcji, z powłoką amortyzującą zabezpiecza wyświetlacz Apple Watch przed zarysowaniami i skutkami upadków, zezwalając równocześnie zachować jego pełną funkcjonalność.

dzięki temu, niezależnie od tego czy wspinasz się po szczeblach kariery czy w górach, możesz posiadać pewność, że Apple Watch jest trafnie zabezpieczony. Świetnie dopasowane Szkło ZAGG Glass Curve Elite zostało zaprojektowane tak,wspaniale pasowało do kształtu ekranu Apple Watch.

Zaokrąglone krawędzie sprawiają, że szkło jest praktycznie niewidoczne. Produktywna ochrona przed uderzeniami i zarysowaniami Jesteśmy ekspertami w produkcji nowych rozwiązań w zakresie ochrony ekranu. Glass Curve Elite z hartowanym szkłem to najmocniejsza ochrona jaką możemy zaproponować dla Twojego zegarka.

powłoka absorbująca wstrząsy Zadbaliśmy o to, żebyś nigdy nie musiał obawiać się stosowania obu dłoni. Dodaliśmy warstwę amortyzującą wstrząsy, która uniemożliwia skutkom uderzenia w ekran zegarka. Maksymalna czułość na dotyk Glass Curve Elite idealnie przylega do powierzchni ekranu, zapewniając tym samym wysoką czułość na dotyk.

Gładkie szkło hartowane Ochrona ekranu zegarka nie oznacza wcale, że musisz zrezygnować z jego dotychczasowego stylu i wyglądu. Gładkie, hartowane szkło przypomina oryginalny wyświetlacz zegarka Apple Watch i gwarantuje 100% klarowność.

Bez smug Nic tak nie psuje idealnego obrazu, jak brudny wyświetlacz. Dlatego zastosowaliśmy olejoodporną technologię, która zabezpiecza wyświetlacz urządzenia przed odciskami palców. Błyskawicznie i starannie Uważamy, że instalacja powinna być tak prosta i skrupulatna, jak to tylko osiągalne.

Dlatego nasza technologia EZ Apply® zagwarantuje przyklejenie szkła we właściwym miejscu i bez bąbelków powietrza. Ograniczona dożywotnia gwarancja* Cechą, która wyróżnia rozwiązania InvisibleShield na rynku jest ograniczona dożywotnia gwarancja oferowana poprzez producenta.

W tym celu należy zarejestrować zakupiony artykuł na stronie www.zagg.com. *Warunki gwarancji są przystępne na stronie: https://www.zagg.com/us/en_us/warranty-policies/. Powyższa gwarancja jest realizowana wyłącznie poprzez producenta za pośrednictwem strony internetowej www.zagg.com

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.