Menu

Winner WG 4D Full Glue iPhone XS MAX/11PRO MAX (czarny)

Cechy produktu

  • Producent Winner WG 
  • Przeznaczenie Apple 

Opis

Szkło hartowane jest nadzwyczajną ochroną Twojego wyświetlacza przed zarysowaniem, uszkodzeniem i rozbiciem. Szkło 3D firmy Winner Group to produkt wysokiej jakości. Każde szkło przed wprowadzeniem do sprzedaży jest precyzyjnie testowane pod kątem trwałości i wyśmienitego spasowania z danym modelem telefonu.

mocne strony szkła hartowanego 3D WG: wysoka twardość 9H, która jest pokaźnie wyższa aniżeli twardość foli ochronnej 3H; wysoka odporność na kruszenie się szkła, dzięki zastosowanej dopełniającej warstwie wzmacniającej w trakcie procesu produkcji; zagięte krawędzie szkła w celu idealnego przypasowania do wygiętych części ekranu, znakomicie przypasowane do wyświetlacza z zachowaniem małego marginesu dla efektu case friendly; case friendly: standardowe etui nie będzie naciskać na szkło i nie spowoduje jego wypchnięcia i odklejenie się.

W zestawie: szkło hartowane z ramką 3D na wyświetlacz wybranego modelu telefonu, ściereczka z alkoholem, ściereczka bezpyłowa, listki do usuwania zabrudzeń, instrukcja.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.