Menu

Winner WG Glass 3D Huawei Honor 9 Lite (niebieski)

Cechy produktu

  • Producent Winner WG 

Opis

Szkło hartowane najwyższej jakości o podwyższonej twardości 9H. Technika 3D = zagięte krawędzie szkła w celu genialnego przypasowania do wygįętych części ekranu. Jest trzy razy silniejsze od zwykłej folii ochronnej, co oznacza,choćby ostre przedmioty tj.

nóż, klucze nie są w stanie go porysować, czym zapewnia najkorzystniejszą ochronę. Na dodatek zabezpiecza szkiełko wyświetlacza przed rozbiciem. Szkło zagwarantuje skrupulatne odwzorowanie odcieni i wysoką transparentność.

zapewnia bardzo łatwą montaż = starczy przyłożyć osłonę do ekranu. Po założeniu nie ma żadnej przerwy między ekranem LCD a szkłem, dzięki czemu wrażliwość ekranu dotykowego pozostanie nienaruszona.

Szkiełko jest ultra cienkie, ma wysoką czułość na dotyk i jego warstwa jest oleofobowa = zniża poziom zanieczyszczeń ekranu oraz nie pozostawia odcisków palców.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.