Menu

Winner WG Glass 3D Samsung Galaxy Note8 (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Winner WG 
  • Przeznaczenie Samsung 

Opis

Szkło hartowane najwyższej jakości o podwyższonej twardości 9H. Technika 3D = zagięte krawędzie szkła w celu genialnego przypasowania do wygįętych części ekranu. Jest trzy razy silniejsze od zwykłej folii ochronnej, co oznacza,nawet ostre przedmioty tj.

nóż, klucze nie są w stanie go porysować, czym gwarantuje najkorzystniejszą ochronę. Również zabezpiecza szkiełko wyświetlacza przed rozbiciem. Szkło gwarantuje precyzyjne odwzorowanie odcieni i wysoką przezroczystość.

zapewnia wyjątkowo łatwą montaż = wystarczy przyłożyć osłonę do ekranu. Po założeniu nie ma żadnej przerwy między ekranem LCD a szkłem, dzięki czemu wrażliwość ekranu dotykowego pozostanie nienaruszona.

Szkiełko jest ultra cienkie, ma wysoką czułość na dotyk i jego powłoka jest oleofobowa = obniża poziom skażeń ekranu oraz nie pozostawia odcisków palców.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.