Menu

4Home Szklanka termiczna do kawy Hot&Cool 200 ml, 2 szt.

Cechy produktu

  • Ilość sztuk
  • Pojemność 200 ml

Opis

Oryginalne szklanki w nowoczesnym wykonaniu zapewnią przyjemne chwile w trakcie picia kawy. Trafne są z zasady do przygotowywania americano, cappuccino, kawy z ekspresu,również do innych gorących i zimnych napojów.Szklanki są wyprodukowane ręcznie z lekkiego żaroodpornego szkła boro-krzemowego z podwójną ścianką.

Powstała próżnia pozwala na utrzymanie wyśmienitej temperatury napoju poprzez długi czas. Dzięki właściwościom termoizolacyjnym podwójnego próżniowego szkła przy piciu gorącego napoju zewnętrzna ścianka jest zawsze chłodna i nie grozi poparzenie palców czy dłoni.Zaletą szkła boro-krzemowego w porównaniu ze szkłem klasycznym jest wysoka wytrzymałość na wysokie i niskie temperatury i mechaniczne i chemiczne uszkodzenia.mocne strony: należycie wytrzymuje niskie i wysokie temperatury niepodatne na pęknięcia i zarysowania na szklance nie powstają kropelki wody w sytuacji gorących napojów nie grozi poparzenie dłoni utrzymuje genialną temperatury poprzez długi czas właściwości: ręcznie dmuchane podwójna ścianka wysoka wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne nad wyraz prawidłowe atrybuty termoizolacyjne rewelacyjnie transparentne

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.