Menu

Zwiesel 1872 Hommage Gold Szklanki do Whisky 397ml Kpl 2szt

Cechy produktu

  • Producent Zwiesel 1872 
  • Ilość sztuk
  • Pojemność 395 ml

Opis

HOMMAGE GOLD WHISKY TUMBLER 397ml

  • H - 91 mm.
  • śr - 96 mm.
  • pojemność - 397 ml.


Szklanki do whisky i barwnych destylatów, pozłacane 19k złotem, wytworzone ręcznie z niepodatnego na stłuczenie szkła TRITAN CRYSTAL. Najdroższa, luksusowa linia kieliszków i szkła niemieckiej marki Schott Zwiesel z prestiżowej serii Zwiesel 1872. Kieliszki dla koneserów. Można myć w zmywarkach. Specjalna, opatentowana technika "Tritan Technology".

TRITAN TM to nowe zastrzeżone szkło kryształowe produkcji Schott Zwiesel AG? lepsze od względem składu i technologii wytwarzania. Świeże szkło kryształowe znamionuje się niezwykłą wytrzymałością na zmiany temperatury i choćby po tysiącu cykli w zmywarce zachowuje lśnienie i transparentność.

najistotniejsze kieliszki kryształowe na świecie.
Dodatek tlenku tytanu i cyrkonu powiększył twardość szkła i wytrzymałość na zarysowania. Dopełniającą obróbką rozszerzono wzmocnienie delikatnych naturalnie miejsc: krawędź kielicha i połączenie nóżki ze stopką.
Najtwardszy najistotniej błyszczący kryształ świata.
Głęboki i przejrzysty blask szkła przypomina diament. Natomiast odporność powierzchni przewyższa pod tym względem stal.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.