Manu

Bosch PMF 190 E

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Moc 190 W
  • Maksymalna prędkość obrotowa 150021000 obr/min
  • Napięcie zasilania 230 V

Opis

Pasjonujesz się majsterkowaniem? Zakup nowej szlifierki może rozwiązać ten problem. Bosch PMF 190 E to sprzęt, który skutecznie wspomoże Cię w różnych zajęciach.

Specyfikacja

Szlifierki kątowe to doskonałe urządzenia do właśnie szlifowania, cięcia i polerowania. Narzędziem tym można ciąć i szlifować zarówno drewno jak i metale. Sprawdza się w sytuacjach, w których należy wykonać cięcie "z ręki". Wybierając takie narzędzie zwróćmy uwagę na kilka parametrów, które znacząco wpłyną na efektywność obsługi narzędzia, a także przełożą się na naszą wygodę. Do tych parametrów należy moc, długość przewodu zasilającego a także opcja płynnego startu. O ich zastosowaniu decyduje tarcza, którą na urządzeniu zamontujemy. Moc jaką dysponuje ta szlifierka zdecydowanie wystarcza do spokojnej eksploatacji przez długi czas.

Użytkowanie i podsumowanie

Jak przed każdą pracą, należy zatroszczyć się o bezpieczeństwo i zdrowie podczas pracy. Wymagane jest używanie ochronnych okularów, a także stosowanie słuchawek ochronnych. Przydadzą się także rękawice ochronne. Odpowiednie przygotowanie materiału, a także otoczenia do pracy także jest bardzo ważne. Pamiętajmy o tym. Powszechną praktyką jest zdejmowanie osłony tarczy. Nie warto jednak tego robić. Wprawdzie nie gwarantuje ona pełnej ochrony, jednak mimo to, może uratować nas przed uszkodzeniem ciała czy otoczenia. Podsumowując, jeśli szukasz dobrego narzędzia do różnych prac, to Bosch PMF 190 E będzie trafnym wyborem.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie