Moje konto
  • Szpadel półokrągły - nóż do darni Gardena Combisystem Szpadel półokrągły - nóż do darni Gardena Combisystem

Szpadel półokrągły - nóż do darni Gardena Combisystem

0 ofert z 0 sklepów

Producent FISKARS WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty FISKARS

Popularne produkty z kategorii Szpadle innych firm

Informacje o produkcie

ProducentFISKARS

GARDENA combisystem to uniwersalny system, który umożliwia łączenie różnych trzonków i narzędzi, zapewniając odpowiednią kombinację do każdego zastosowania w ogrodzie. Jeden trzonek można używać do różnych narzędzi ogrodniczych, takich jak grabie, motyka, szczotka do zamiatania ulicy, a nawet łopata śnieżna.

Wszystko do siebie idealnie pasuje. Proste, dokładne mocowanie za pomocą śruby zapewnia stabilną całość, gwarantując bezpieczną i komfortową pracę. GARDENA combisystem - szpadel półokrągły jest przeznaczony do odcinania i wyrównywania brzegów trawników.

Naostrzony i hartowany kant w kształcie półksiężyca ułatwia kopanie i popychanie. Szpadel półokrągły pasuje do wszystkich trzonków GARDENA combisystem. Polecana długość trzonka: 130 cm. Stabilne połączenie Narzędzia combisystem pasują do każdego trzonka, a duża śruba mocująca gwarantuje bezpieczne i stabilne połączenia narzędzia z trzonkiem.

Proste brzegi Naostrzona i hartowana krawędź umożliwia łatwą pracę. Odporne na korozję Szpadel jest wykonany z wysokiej jakościj stali pokrytej duroplastem, co optymalnie chroni produkt przed korozją. 25 lat gwarancji Wysoką jakość produktu potwierdza 25 letnia gwarancja.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też