Manu

Szpadel półokrągły - nóż do darni Gardena Combisystem - Gwarancja terminu lub 50 zł! - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Cechy produktu

  • Producent Gardena 

Opis

GARDENA combisystem to uniwersalny system, który umożliwia łączenie różnych trzonków i narzędzi, zapewniając odpowiednią kombinację do każdego zastosowania w ogrodzie. Jeden trzonek można używać do różnych narzędzi ogrodniczych, takich jak grabie, motyka, szczotka do zamiatania ulicy, a nawet łopata śnieżna. Wszystko do siebie idealnie pasuje. Proste, dokładne mocowanie za pomocą śruby zapewnia stabilną całość, gwarantując bezpieczną i komfortową pracę.


GARDENA combisystem - szpadel półokrągły jest przeznaczony do odcinania i wyrównywania brzegów trawników. Naostrzony i hartowany kant w kształcie półksiężyca ułatwia kopanie i popychanie. Szpadel półokrągły pasuje do wszystkich trzonków GARDENA combisystem. Polecana długość trzonka: 130 cm.


Stabilne połączenie

Narzędzia combisystem pasują do każdego trzonka, a duża śruba mocująca gwarantuje bezpieczne i stabilne połączenia narzędzia z trzonkiem.

Proste brzegi

Naostrzona i hartowana krawędź umożliwia łatwą pracę.

Odporne na korozję

Szpadel jest wykonany z wysokiej jakościj stali pokrytej duroplastem, co optymalnie chroni produkt przed korozją.

25 lat gwarancji

Wysoką jakość produktu potwierdza 25 letnia gwarancja.


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie