Moje konto  ▾

SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki), 90 kapsułek

Producent solgar vitamin and herbPostać żelki WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Apteka Zdro-Vita

6 opinii

SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki), 90 kapsułek

SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki), 90 kapsułek

Dostępność sprawdź w sklepie →

117

Przejdź do sklepu ▸ Apteka Zdro-Vita

Informacje o produkcie

Producentsolgar vitamin and herb
Postaćżelki

SOLGAR DHA dla dzieci (Mądre rybki) 90szt Jedna żelka DHA dla dzieci zawiera 100 mg kwasu dokozaheksaenowe­go. Wspaniały, naturalny smak owocowy (bez posmaku ryb). Ultraczysty, ekstrahowany na zimno i wysoce stabilny kwas dokozaheksaenowy.

Sło­dzony przyjaznym dla zębów i naturalnym ksylitolem. POLUBIĄ JE DZIE­CI I DOROŚLI! Co to jest DHA? Kwas dokozaheksaenowy (DHA) jest kwasem tłusz­czowym Omega-3, który występuje w całym organizmie. Jest głównym tłuszczem strukturalnym w mózgu i oczach.

Wiele badań potwierdza zna­czenie odpowiedniego spożycia DHA w diecie i jego szczególną przydat­ność dla dzieci. Nie każdy DHA jest taki sam. Na rynku dostępnych jest wiele pro­duktów DHA. Jednak różnią się one pod względem czystości, stabilności i jakości.

Firma Solgar oferuje DHA tej samej niezrównanej jakości, jakiej oczekuje się od wszystkich naszych produktów od 1947 r. DHA do żucia firmy Solgar jest… ultraczysty. Olej rybi stosowa­ny w produktach firmy Solgar pochodzi z tuńczyków łowionych na czy­stych wodach Oceanu Indyjskiego, a dzięki stosowanemu sposobowi eks­trakcji eliminujemy wszelkie substancje zanieczyszczające.

Jest poddawa­ny łagodnemu procesowi oczyszczania, który zachowuje naturalną po­stać tego oleju. Ekstrakcja na zimno. Olej firmy Solgar jest ekstrahowany w środowisku o kontrolowanej temperaturze, co zmniejsza ryzyko utlenienia oraz minimali­zuje zapach i smak ryby.

Wysoka stabilność. Dzięki stosowanemu w firmie Solgar unikalnemu pro­cesowi ekstrakcji olej jest bardzo stabilny i ma dokładnie bursztynowy kolor. Kontrola jakości. Każda partia żelków jest poddawana rygorystycz­nym testom na zawartość substancji zanieczyszczających i metali ciężkich.

Owocowy smak. Żelki do żucia zawierają lekki i naturalny aromat owo­cowy. Ponadto dzięki wysokiej jakości oleju zapobiega się nieprzyjemne­mu refluksowi. Dobre odżywianie nie musi być wcale nudne! Chodzi tylko o to, aby podać dzieciom pożywne jedzenie w wesoły i atrakcyjny sposób.

Sposób użycia Dawkowanie 2 żelki dziennie Opakowanie 90 żelek Kuracja 45 dni Dwie żelki zawierają: Oczyszczony olej z tuńczyka BioPure DHA™ 1100 mg zawiera olej z ryb Omega-3: - DHA (kwas dokozaheksaenowy) 200 mg EPA (kwas eikozapentaenowy) 48 mg Naturalne substancje pomocnicze •Aromat: naturalne owoce •Otoczka Chewie-Gels™ żelatyna, glicerol roślinny •Substancja wypełniająca: ksylitol •Guma celulozowa •Mieszanka tokoferoli Informacja alergiczna Produkt nie zawiera: cukru, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu, produktów mlecznych i jest produkowany bez użycia sztucznych substancji konserwujących, zapacho­wych lub barwiących.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.