Moje konto  ▾

nurofen dla dzieci zawiesina 100 ml

Nurofen zawiesina, smak pomarańczowy 100 mg/5 ml, 100 ml|escape_attr

Nurofen zawiesina, smak pomarańczowy 100 mg/5 ml, 100 ml

w kategorii Pozostałe środki ciążowe

Producent RECKITT BENCKISER POLAND

… 100 mg ibuprofenu. Nie zawiera: cukru, barwników, alkoholu. Producent: RECKITT BENCKISER POLAND SA Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 31%

od 13,20

Porównaj ceny
w 12 sklepach

Nurofen zawiesina, smak truskawkowy 100 mg/5 ml, 100 ml|escape_attr

Nurofen zawiesina, smak truskawkowy 100 mg/5 ml, 100 ml

w kategorii Pozostałe środki ciążowe

Producent RECKITT BENCKISER POLAND

… 100 mg ibuprofenu. Nie zawiera: cukru, barwników, alkoholu. Producent: RECKITT BENCKISER POLAND SA Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 31%

od 13,08

Porównaj ceny
w 11 sklepach

Nurofen dla dzieci zaw.doust. 0,1 g/5ml 150 ml|escape_attr

Nurofen dla dzieci zaw.doust. 0,1 g/5ml 150 ml

w kategorii Leki na zapalenie stawów

Producent RECKITT BANCKISER HEALTH CARE S.A.

… 3 razy po 7,5 ml w ciągu doby (co odpowiada 450 mg ibuprofenu/dobę) Dzieci od 7 do 9 lat (21-29 kg):3 razy po 10 ml w ciągu doby (co odpowiada 600 mg ibuprofenu/dobę) Dzieci od 10 do 12 lat (30-40 kg): 3 razy po 15 ml w ciągu doby cc odpowiada 900 mg ibuprofenu dobę). Dzieciom poniżej 6 miesiąca życia można podać lek tylko po konsultacji z lekarzem na jego zlecenie. Skład: 5 ml preparatu … SZCZEGÓŁY →

od 13,50

Porównaj ceny
w 2 sklepach

Nurofen Junior zawiesina x 100ml /truskawkowa|escape_attr

Nurofen Junior zawiesina x 100ml /truskawkowa

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent RECKITT BENCKISER POLAND SA

… lekarza. W razie wątpliwościnależy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Zazwyczaj stosowana dawka w przypadku bólu i gorączki, to: *Dawki należy podawać co około 6 do 8 godzin. Nie zaleca się stosowania u dzieci poniżej 6 lat lub poniżej 20kg. Przeciwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, kwas acetylosalicylowy lub inne leki z grupy NLPZ. Skład: 40 mg/ml, zawiesina … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 28%

od 15,99

Porównaj ceny
w 12 sklepach

Nurofen Junior dla dzieci 4% /40mg/ml/ zawiesina doustna o smaku pomarańczowym 100ml Kurier już od 0 PLN odbiór osobisty: GRATIS!|escape_attr

Nurofen Junior dla dzieci 4% /40mg/ml/ zawiesina doustna o smaku pomarańczowym 100ml Kurier już od 0 PLN odbiór osobisty: GRATIS!

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent RECKITT BENCKISER HEALTHCARE

… dla wymaganej dawki. 3. Wylać lek na łyżeczkę. 4. Umieścić łyżeczkę w ustach dziecka i podać dawkę. 5. Po użyciu zakręcić butelkę. Umyć łyżeczkę w ciepłej wodzie i pozostawić do wyschnięcia. Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci. Przeciwskazania: Nadwrażliwość na składniki preparatu, kwas acetylosalicylowy lub inne leki z grupy NLPZ. Skład: 40 … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 28%

od 15,99

Porównaj ceny
w 11 sklepach

Nurofen dla dzieci o sm.truskawkowym zaw.doust. 0,1 g/5ml 150 ml|escape_attr

Nurofen dla dzieci o sm.truskawkowym zaw.doust. 0,1 g/5ml 150 ml

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent RECKITT BANCKISER HEALTH CARE INTERNATIONAL

… z podziałką ułatwiającą dawkowanie. Dozownik należy mocno wcisnąć w otwor w szyjce butelki. Aby napełnić dozownik, butelkę należy odwrocic do gory dnem, a nastepnie ostrożnie przesunąć tłok dozownika do dołu wciągając zawiesinę do pożądanego miejsca na podziałce. Po zastosowaniu dozownik i jego części należy umyć. Skład: 5 ml leku Nurofen dla dzieci zawiera substancję … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 38%

od 14,81

Porównaj ceny
w 7 sklepach

Nurofen zawiesina dla dzieci (pomarańcza) 100 mg/5 ml 150 ml IMPORT RÓWNOLEGŁY|escape_attr

Nurofen zawiesina dla dzieci (pomarańcza) 100 mg/5 ml 150 ml IMPORT RÓWNOLEGŁY

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent RECKITT BENCKISER HEALTHCARE SZCZEGÓŁY →

od 14,55

Porównaj ceny
w 2 sklepach

Nurofen zawiesina dla dzieci (pomarańcza) 100 mg/5 ml 100 ml IMPORT RÓWNOLEGŁY|escape_attr

Nurofen zawiesina dla dzieci (pomarańcza) 100 mg/5 ml 100 ml IMPORT RÓWNOLEGŁY

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent RECKITT BENCKISER HEALTHCARE SZCZEGÓŁY →

15,17

Przejdź do sklepu ▸
ALLECCO.PL

Nurofen zawiesina dla dzieci (pomarańcza) 100 mg/5 ml 150 ml IMPORT RÓWNOLEGŁY

w kategorii Pozostałe leki i suplementy

Producent RECKITT BENCKISER

… kg): 3 razy po 5 ml w ciągu doby.DziałaniePrzeciwbólowe, przeciwzapalne i przeciwgorączkowe.Działania niepożądaneNadwrażliwości na którykolwiek ze składników leku oraz na inne niesteroidowe leki przeciwzapalne (NLPZ). Występowania kiedykolwiek w przeszłości objawów alergii w postaci kataru, pokrzywki skórnej lub astmy oskrzelowej, po przyjęciu kwasu acetylosalicylowego.Skład100 … SZCZEGÓŁY →

16,54

Przejdź do sklepu ▸
ALLECCO.PL