Moje konto

Nie udało się znaleźć dokładnie tego, czego szukasz

Poniżej pokazujemy wyniki wyszukiwania tylko częściowo zgodne z wpisanym zapytaniem (zirid 50 mg tabl powl 100 szt) we wszystkich kategoriach.

zirid 50 mg tabl powl 100 szt

119 produktów z 23 sklepów

strona 1 z 6

Aspirin Cardio 100 x 28 tabl

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać tabletki

… u pacjentów z licznymi czynnikami ryzyka: 1tabletka Aspirin Protect 100 raz na dobę. W zapobieganiu zakrzepicy żylnej i zatorowi płuc: 1-2 tabletki Aspirin Protect 100 raz na dobę. Tabletki należy przyjmować doustnie, najlepiej po posiłkach, z dużą ilością płynu. Przeciwwskazania: Preparatu nie należy stosować: w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną - kwas acetylosalicylowy … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 41%

DIH, 500 mg, tabl.powl., 60 szt,bl(4x15)

w kategorii Leki na hemoroidy

Producent ppf hasco-lek s.a. Postać tabletki

… Ciąża i karmienie piersią: Przed zastosowaniem każdego leku należy poradzić się lekarza lub farmaceuty. Z uwagi na brak wystarczających danych, lek DIH może być stosowany w czasie ciąży wyłącznie w przypadku zdecydowanej konieczności. Nie wiadomo, czy lek przenika do mleka kobiet karmiących, dlatego zaleca się unikanie karmienia piersią w okresie jego przyjmowania. Prowadzenie pojazdów … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 68%

Aspirin Bayer x 10 tabl. z opak. x 100 *C

w kategorii Leki na przeziębienie i grypę

Producent BAYER SP. Z O.O. Postać tabletki

… lekami (oprócz metotreksatu stosowanego w dawkach 15 mg na tydzień lub większych) wyłącznie po konsultacji z lekarzem. Stosowanie leku Aspirin z jedzeniem i piciem Lek należy przyjmować po posiłku z dużą ilością płynu. Ciąża i karmienie piersią Lek Aspirin jest przeciwwskazany w ostatnim trymestrze ciąży, gdyż może powodować komplikacje w okresie okołoporodowym, zarówno u matki … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 94%

Paracetamol tabletki 0,5 g 50 sztuk (Polfa Ło;dź)

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent AFLOFARM Postać tabletki

… działanie doustnych środków przeciwzakrzepowych z grupy kumaryny. Łączne podawanie paracetamolu i niesteroidowych leków przeciwzapalnych zwiększa ryzyko wystąpienia zaburzeń czynności nerek. Salicylamid wydłuża czas wydalania paracetamolu. Rifampicyna, leki przeciwpadaczkowe, leki nasenne i inne leki indukujące enzymy mikrosomalne stosowane łącznie z paracetamolem nasilają ryzyko uszkodzenia … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 67%

Rhinafen tabl.powl. 0,2g+0,03g 10tabl.(bli

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent POLFA ŁÓDŹ S.A. Postać tabletki

… przeciwbólowym i przeciwgorączkowym.Pseudoefedryna jest aminą zmniejszającą przekrwienie błon śluzowych górnych dróg oddechowych. Podana doustnie wywołuje skurcz naczyń krwionośnych, zmniejsza obrzęk i przekrwienie błony śluzowej nosa oraz zatok, dzięki czemu poprawia się drożność jamy nosowej oraz drenaż wydzieliny z zatok.Wskazania:- niedrożność nosa i zatok obocznych nosa,- … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 51%

Rivanolum 100 mg 5 tabl.

w kategorii Pozostałe środki dezynfecyjne

Producent ICN POLFA RZESZÓW Model Rivanolum 100 mg 5 tabl.

… uszkodzenia powłok ciała. 1 tabl. należy rozpuścić w około 100 ml wody. Tak przygotowanym roztworem należy kilka razy dziennie przemywać skórę np. przy pomocy wacika. Roztwór można wykorzystywać w postaci okładów, płukań lub przymoczek.DziałanieRivanol działa przeciwbakteryjnie oraz przeciwpierwotniakowo, przeciwwirusowo i przeciwgrzybiczo zarówno na powierzchni skóry, jak również … SZCZEGÓŁY →

Magnez-Biofarm (Magnefar) tabl. 0,034 g Mg2+ 100 tabl. (pojem.)

w kategorii Witaminy i minerały

Producent BIOFARM SP.Z O.O. Postać tabletki

… serca oraz nadciśnieniem tętniczym. Zapotrzebowanie na magnez u dorosłego człowieka wynosi około 5 mg/kg masy ciała/dobę. W stanach większych niedoborów, a także w okresie intensywnego wysiłku fizycznego, szybkiego wzrostu u dzieci, u kobiet ciężarnych i karmiących zapotrzebowanie wzrasta do 7-10 mg/kg masy ciała/dobę.Witamina B6 jest niezbędna w przemianach aminokwasów, bierze udział … SZCZEGÓŁY →

Neosine 500 mg x 50 tabl.

w kategorii Leki na zapalenie stawów

Producent AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Postać tabletki

… ułatwienia przyjęcia leku, tabletkę można pokruszyć i rozpuścić w niewielkiej ilości wody. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.Skład1 tabl. zawiera: inozyna pranobeks 500 mg.PrzeciwwskazaniaUczulenie na substancję czynną lub jakąkolwiek … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 32%

NEOSINE 500MG*20 TABL.

w kategorii Leki na zapalenie stawów

Producent AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. Postać tabletki

… ułatwienia przyjęcia leku, tabletkę można pokruszyć i rozpuścić w niewielkiej ilości wody. Aby leczenie było skuteczne i jak najbardziej bezpieczne należy przestrzegać zaleceń lekarza prowadzącego. Zapoznaj się z właściwościami leku opisanymi w ulotce przed jego zastosowaniem.Skład1 tabl. zawiera: inozyna pranobeks 500 mg.PrzeciwwskazaniaUczulenie na substancję czynną lub jakąkolwiek … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 6 zł

Codipar, 500 mg, tabl.,24 szt,blistry

w kategorii Pozostałe leki chorób stawów i kości

Producent glaxosmithkline pharmaceuticals s.a. Postać tabletki

… przenika do płynów ustrojowych i narządów wewnętrznych, w około 25% wiąże się z białkami osocza. T0,5 wynosi 1-3 h, ale w przypadku pacjentów z niewydolnością wątroby może być przedłużony do ponad 4 h. Jest metabolizowany w wątrobie, wywołuje indukcję enzymów mikrosomalnych wątroby; wydalany z moczem w postaci glukuronianów i siarczanów i po sprzężeniu z cysteiną.WskazaniaBóle … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 53%

Selen 50mcg + Witamina E 10mg 100 tabl

w kategorii Pozostałe zdrowie

Producent Naturell, Szwecja

… i uszkodzeniami, ograniczają szkodliwe procesy utleniania lipidów, fosfolipidów i kwasów nukleinowych DNA i RNA. Selen wykazuje właściwości odtruwające, dzięki tworzeniu kompleksowych, łatwo usuwalnych z organizmu związków z niektórymi metalami ciężkimi. Pierwiastek ten jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania układu krążenia i sera oraz gruczołu krokowego u mężczyzn. … SZCZEGÓŁY →

Potas 80mg x 100 tabl. Naturell

w kategorii Witaminy i minerały

Producent NATURELL POLSKA SP.Z O.O. Postać tabletki

… w komórkach. Potas odgrywa istotną rolę w wytwarzaniu energii z węglowodanów niezbędnej do pracy mięśni, a także uczestniczy w przekazywaniu sygnałów w komórce mięśniowej. Wpływa on wspólnie z wapniem i magnezem na regularny, miarowy rytm pracy serca - najważniejszego mięśnia w naszym organizmie. Dzięki odpowiedniej ilości jonów potasu: * następuje sprawny przepływ impulsów … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 3 zł

Nifuroksazyd (Hasco), 100 mg, tabl.powl.,24 szt,bl

w kategorii Leki na biegunkę

Producent ppf hasco-lek s.a. Postać tabletki

… substancji pośrednich. Substancje te wchodzą w niespecyficzne interakcje z bakteryjnymi białkami rybosomalnymi, prowadząc do zahamowania syntezy białka. Substancja czynna zawarta w preparacie działa bakteriobójczo i bakteriostatycznie na większość patogenów jelitowych wywołujących ostre biegunki zakaźne (E. coli, Salmonella spp., Shigella spp., Camphylobacter sp., Yersinie enterocolitica … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 34%

Vitaminum C-Herbapol Wrocław tabl.drażow. 0,1 g 30 tabl. (3 blist.po 10 szt.)

w kategorii Witaminy i minerały

Producent WROCŁAWSKIE ZAKŁADY ZIELARSKIE "HERBAPOL" S.A. Postać tabletki

… lub w większym zapotrzebowaniu na witaminę C m.in. wskutek nieprawidłowej diety lub ciąży - leczenie stanów osłabienia, w przebiegu chorób infekcyjnych, w okresie zdrowienia oraz dla zwiększenia odporności organizmu - zaburzenia wchłaniania - w biegunkach, owrzodzeniu jelit lub zapaleniu okrężnicy - nieprawidłowy stan tkanki łącznej - w pękaniu naczyń włosowatych - pomocniczo podczas … SZCZEGÓŁY →

UROintima FuragiActive - tabletki, 30 sztuk /*Darmowa dostawa od 250 zł!*

w kategorii Leki na biegunkę

Producent OŚRODEK INFORMACJI NAUKOWEJ OINPHARMA SP. Postać tabletki

… drobnoustrojów, obejmujące część bakterii Gram-dodatnich i wiele gatunków Gram-ujemnych (w tym E. Coli ), wywołujących zakażenia dróg moczowych. UROIntima Furagi Active Skuteczność Furagina działa w drogach moczowych na komórki bakteryjne w sposób złożony i wielotorowy. To właśnie ten złożony i wielotorowy mechanizm zaburzania procesów życiowych w komórce bakteryjnej sprawia, … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 42%

Magvit B6 tabl.powl.dojel. 0,048gMg+5mg 50

w kategorii Witaminy i minerały

Producent MEDAGRO INTERNATIONAL SP. Z O.O. Postać tabletki

… do zabezpieczenia organizmu przed niedoborem. Awitaminoza B6 u człowieka może przejawiać się stanem zapalnym skóry i błon śluzowych, zaburzeniami psychicznymi, drgawkami, zapaleniem wielonerwowym oraz niedokrwistością wynikającą z niedoboru hemoglobiny.Wskazania:Profilaktycznie preparat Magvit B6 stosuje się:- w stanach przewlekłego zmęczenia fizycznego i psychicznego- podczas nasilonej … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 31%

Panadol tabletki 0.5 g 48 sztuk

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent GLAXO Postać tabletki

… użycia:Dorośli i młodzież powyżej 12 lat: doustnie, 2 tabletki do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować leku częściej niż co 4 godziny ani stosować więcej niż 8 tabletek w ciągu doby.Dzieci w wieku 6-12 lat: doustnie 1/2-1 tabletki do 4 razy na dobę. Nie należy przyjmować leku częściej niż co 4 godziny, ani stosować więcej niż 4 tabletki w ciągu doby. Nie należy stosować … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 38%

Osteovit 1000 diet.śr.spoż. tabl.powl. 100

w kategorii Leki na osteoporozę

Producent ASA SP.Z O.O. GŁUBCZYCE Postać tabletki

… węglan wapnia, który jest źródłem zjonizowanego wapnia (Ca 2+). Wapń bierze udział w tworzeniu i mineralizacji kości. Jest niezbędny do prawidłowego przebiegu procesu krzepnięcia krwi, skurczów mięśni poprzecznie prążkowanych oraz mięśnia sercowego. Warunkuje prawidłowy proces przewodzenia nerwowego. Utrzymuje równowagę elektrolitową organizmu. Wpływa na aktywność wielu … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 46%

NIFUROKSAZYD 200 mg 12 tabletek

w kategorii Leki na biegunkę

Producent HASCO-LEK Postać tabletki

… jelitowej dysmikrobii.DawkowanieLek stosuje się doustnie. Dorośli: 800 mg na dobę w 2-4 dawkach podzielonych. Dzieci w wieku powyżej 6 lat: 600-800 mg na dobę w 2-4 dawkach podzielonych. Bez konsultacji z lekarzem nie stosować dłużej niż 3 dni.PrzeciwwskazaniaNadwrażliwość na pochodne nitrofuranu w wywiadzie lub na którąkolwiek z substancji pomocniczych. Nie stosować u dzieci w wieku … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 48%

IBUPROM 50 tabletek

w kategorii Leki przeciwgorączkowe

Producent US PHARMACIA Postać tabletki

… reumatyczne oraz gorączka. Dostępne opakowania 2 tabletki w saszetce, 10 tabletek w kartoniku, 50 tabletek w butelce Podmiot odpowiedzialny US Pharmacia International, Inc Dorośli i dzieci powyżej 12 lat: W doraźnym leczeniu: 1 do 2 tabletek doustnie co 4 do 6 godzin (nie należy stosować ilości większej niż 6 tabletek na dobę). Leku nie należy stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat. … SZCZEGÓŁY →

oszczędzasz do 26%