Menu

Szybkowar Perfect WMF 6,5 Litra (0792639990)

Cechy produktu

  • Producent WMF 

Opis

Szybkowar to nowoczesne i niezwykle funkcjonalne naczynie, które łączy w trakcie gotowania 2 w 1 - oszczędza do 70% energii i potrzebuje jedynie 1/3 normalnego czasu gotowania. Nadaje się do subtelnego gotowania z małą ilością wody, zatrzymując przy tym smak potraw. Gotowanie bez kontaktu z tlenem przyspiesza proces gotowania, ograniczając utratę witamin.

wyśmienity do gotowania na parze warzyw, ryb, mięsa. Bez problemu poradzi sobie jeszcze z duszeniem mięs, czy też gotowaniem zup i owoców na przetwory, lub sterylizacją butelek dla niemowląt.

stworzony został z nierdzewnej stali Cromargan®, jest to stop metali opatentowany przez WMF, niepodatny na uszkodzenia i zadrapania. Posiada grube i uniwersalne dno TransTherm®, które jest odpowiednie do wszelkich rodzajów kuchni, też do indukcyjnych. Jego zastrzeżona konstrukcja zagwarantuje równomierną dystrybucję ciepła i długookresowe magazynowanie, co czyni gotowanie bardziej energooszczędnym.

Posiada:

- dokumenty bezpieczeństwa (CE, GS),

- 2 stopnie gotowania (110°C i 119°C),

- wewnętrzną skalę,

- demontowaną rączkę – nietrudny do czyszczenia,

- system samoczynnego odprowadzania pary.

Bez uchwytu pasuje do mycia w zmywarce.

rozmiary: 22 cm x 18,5 cm

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.