Menu

Szybkowar Vitavit Premium 4,5 l

Cechy produktu

  • Producent Fissler 

Opis

Szybkowar jest nieprzeciętnym rozwiązaniem dla osób lubiących zdrową kuchnię, aktywnych i dbających o sylwetkę. Gotowanie w szybkowarze to w praktyce gotowanie w środowisku pary. Po ulotnieniu tlenu pod wpływem ciśnienia - potrawa przyrządza się pokaźnie szybciej, a jednocześnie delikatniej - zachowując wartości odżywcze i witaminy, jak również głęboki aromat i smak.

Szybkowar można użytkować na każdym rodzaju kuchenki - elektrycznej, gazowej, ceramicznej, a także indukcyjnej. Czym różnią się szybkowary Vitavit Comfort od szybkowarów Vitavit Premium? Szybkowary Vitavit Premium dysponują dodatkowym, trzecim nieciśnieniowym trybem gotowaniadoskonale nadającym się do gotowania na parze.

występowanie tej możliwości na pokrętle wyboru trybu pozwala na ponadto wypuszczenie przy jego pomocy nagromadzonej pod ciśnieniem pary po zakończeniu gotowania ciśnieniowego. Dodatkowo szybkowary Vitavit Comfort i Vitavit Premium różnią się konstrukcją uchwytu - w przypadku szybkowarów Vitavit Premium marka zastosował uchwyt pętlowy, który stanowi o pewnym chwycie nawet, gdy ręce użytkownika są wilgotne i zapobiega wypadnięciu naczynia z dłoni.

Szybkowary Vitavit Comfort dysponują tradycyjnym uchwytem. Różnice polegają także na ozdobnych detalach. Szybkowary serii Vitavit Premium dysponują pokaźniejszą ilością składników dekoracyjnych wykonanych ze stali nierdzewnej, np.

deklem ozdabiającym pokrętło wyboru trybu znajdującym się na wskaźniku systemu powiadamiania.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.