Menu

Notatnik cyfrowy TRACER Memo

Cechy produktu

  • Producent TRACER 

Opis

Tracer Memo zapomnij o żółtych karteczkachZ notatnikiem elektronicznym Tracem Memo zapomnisz o setkach karteczek z listą spraw do załatwienia. W momentalny sposób zrobisz ważną notatkę, sporządzisz listę zakupów lub zostawisz wiadomość dla najbliższych.

Tracer Memo to wymarzone urządzenie do szybkich notatek. Przyjazny środowisku ergonomiczny i przenośny wyśmienity dla dzieci i studentów przystępny do powieszenia Korzystaj w domu i w podróżySuper lekki i cienki, ważący zaledwie 115 g Tracer Memo możesz posiadać zawsze przy sobie.

Cyfrowy notatnik ma 8.5 - calowy ekran LCD, po którym możesz swobodnie pisać lub rysować załączonym rysikiem. A gdy informacje nie są już niezbędne, wystarczy nacisnąć przycisk czyszczenia, a obraz natychmiast zniknie.

Urządzenie zużywa niewielką ilość energii, więc bez obaw możesz wziąć go ze sobą w długą podróż.postępowy znikopis dla Twojego dzieckaTracer Memo to także wyśmienita rozrywka dla uczniów i przedszkolaków.

Z notatnikiem cyfrowym nauka pisania lub rozwiązywanie zadań matematycznych będzie wyśmienitą zabawą.Rodzinna tablica ogłoszeń na lodówkęDzięki niewielkiemu wycięciu w obudowie i magnesom na odwrocie notatnik możesz powiesić na tablicy korkowej albo metalowej powierzchni.

Tracer Memo to idealny gadżet do wykorzystania jako rodzinna tablica ogłoszeń np. Na lodówkę.Wpisuje się w progresywne ekotrendyCyfrowy notatnik Tracer Memo pozwala zaoszczędzić niemało papieru, dzięki czemu stanowi wyśmienity gadżet także dla sympatyków ekologii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.