Menu

Tablet do rysowania CreoTab niebieski

Cechy produktu

  • Producent TOOTTI 

Opis

Tablet do rysowania - Tootti CreoTab - niebieskiPrzekątna 8,5Przycisk blokady ekranuIdealne narzędzie do nauki rysowania i pisania, szkicowania, zostawiania notatek i ogłoszeń dla domownikówBateria zezwalająca na 6 miesięcy użytkowania przy 250 zamazywaniach dziennieMateriał wytrzymały na upadki i wyginanieSzablon do nauki pisania, dwustronny rysik i bateria w zestawieUżywając CreoTab zamiast papieru ratujesz 3 drzewa w ciągu rokuRysowanie to jedna z ulubionych zabaw dzieci na całym świecie.

Nie ma w tym nic dziwnego czynność ta rozwija wyobraźnię, zdolności manualne, pozwala odkryć plastyczne talenty i przeważnie dostarcza znakomitej rozrywki.My w dodatku kochamy rysować, dlatego stworzyliśmy CreoTab lekki, komfortowy tablet graficzny, który pozwala na kreowanie niezliczonych ilustracji czy notatek w nad wyraz prosty i naturalny sposób, bez wykorzystywania papieru i ryzyka ubrudzenia się tuszem.

[--[widget46820::core/enp_responsive.widget.video_widget::enp_responsive_form_type_video_widget%5Bprovider%5D=youtube&enp_responsive_form_type_video_widget%5BvideoId%5D=jhW2gcihFnM&enp_responsive_form_type_video_widget%5Btemplate%5D=0&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bwidth%5D=100%25&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bheight%5D=450&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_mp4%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_webm%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_ogv%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bposter%5D=]--]Rysuj.

Pisz. Kreuj.Dzięki przełącznikowi blokady rysunek można łatwo zapisać, co uniemożliwi jego usunięcie albo przy pomocy głównego przycisku wymazać i zająć się nowym projektem.CreoTab rewelacyjnie nada się zarówno do szybkich szkiców, jak i bardziej skomplikowanych kształtów.

Dołączany rysik posiada dwie końcówki o zróżnicowanej grubości, dzięki temu użytkownik nie jest ograniczony do jednego stylu.Tablet to w dodatku perfekcyjne narzędzie do nauki pisania czytelny ekran i funkcja niezwłocznego zmazywania sprawiają, iż trudno o wygodniejsze urządzenie zezwalające na ćwiczenie kaligrafii.CreoTab perfekcyjnie pasuje także do zostawiania notatek domownikom.

Przekątna 8,5 cala gwarantuje stosowny stosunek wygody do mobilności.najkorzystniejszy pomysł na prezentDzięki wysokiej jakości wykonania, niesamowitej funkcjonalności, a także nowoczesnemu wyglądowi CreoTab będzie nieprzeciętnym prezentem dla znikomych, jak i obszerniejszych użytkowników.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.