Menu

Tablet graficzny HUION H1060P DARMOWY TRANSPORT

Cechy produktu

  • Producent HUION 

Opis

Odkryj nowy kreatywny fason dzięki tabletowi 10X6,25 cala. 10-milimetrowa smukła struktura i minimalistyczny wygląd sprawiają, iż tablet jest jeszcze bardziej niebanalny. Jego specjalna matowa powłoka może bronić jego wygląd przed zarysowaniem, a w rozkładana budowa może utrzymać go stabilnym w trakcie pracy.

Jego specjalna matowa powłoka może bronić jego wygląd przed zarysowaniem, a w rozkładana kompozycja może utrzymać go stabilnym w trakcie pracy. Profesjonalna konfiguracja powoduje, iż pociągnięcie jest bardziej płynne, a obszar roboczy o rozmiarach 10 x 6,25 cala gwarantuje użytkownikowi najwygodniejszy rozmiar do pracy i brak opóźnień.

Jest wyposażony w najwyższy w branży system z 8192 poziomami czułości, prędkość odświeżania to aż 233PPS a rozdzielczość ekranu to 5080LPI. Dzięki rysikowi działającemu bez zasilania na PW100 możesz tworzyć poprzez cały czas bez obawy na rozładowanie Twojego podstawowego narzędzia, jakim jest pióro....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.