Menu

Tablet graficzny PLATINET 8.5 cala 45024

Cechy produktu

  • Producent PLATINET 

Opis

TABLET DO RYSOWANIA

Tablet do rysowania Platinet to wspaniałe rozwiązanie dla dzieci szanujących rysować i wszelkich tych, którzy nie wyobrażają sobie życia bez odręcznych notatek. Broni środowisko, eliminując konieczność korzystania z konwencjonalnego papieru. Magnesy zezwalają na przymocowanie urządzenia do lodówki lub innych metalowych powierzchni


SZKICUJ, RYSUJ, NOTUJ

Tablet posiada specjalnie dostosowany ekran o niskim zużyciu energii, który w połączeniu z dołączonym w pakiecie rysikiem, umożliwia wykonywanie odręcznych notatek i rysunków równie wygodnie jak na papierze – pisany tekst pojawia się na ekranie natychmiastowo, rozróżniana jest w dodatku siła nacisku. Znajdujący się pod ekranem przycisk, pozwala usunąć całą zawartość ekranu zaledwie jednym kliknięciem.


wygodnE ROZWIĄZANIE

Urządzenie waży zaledwie 150 gramów i jest ultracienkie, dzięki czemu prosto można zabrać je ze sobą w dowolne miejsce. Wymienna bateria CR2016 pozwala na naszkicowanie około 100 000 stron. Dołączony w komplecie rysik jest tak samo komfortowy w użyciu, jak konwencjonalny długopis. Można go schować w obudowie tabletu, co zapobiega zgubieniu.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.