Menu

Tablet graficzny WACOM Intuos Pro L Paper Edition PTH-860P

Cechy produktu

  • Producent WACOM 

Opis

Nowa definicja standardu w fachowych graficznych tabletach piórkowych Tablet Wacom Intuos Pro Paper Edition łączy w sobie najnowszą technologię z rysunkiem papierowym, proponując nowy, ale znajomy sposób pracy.

Każdy, choćby najdrobniejszy ruch pióra piszącego Finetip Pen na papierze zostanie przeniesiony do pamięci urządzenia, abyś mógł później pracować ze swoim rysunkiem w ulubionym programie. Po podłączeniu tabletu do komputera, możesz tworzyć cyfrowo od razu dzięki Wacom Pro Pen 2.

Żyj na całego. Podejmij wyzwanie. Twórz. Nowe pióro Wacom Pro Pen 2: naturalna praca i precyzja Nasze świeże pióro Wacom Pro Pen 2 od razu stanie się twoim ulubionym narzędziem pracy. Ponadprzeciętna czułość na nacisk i ruchy sprawią wrażenie naturalności Twoich ruchów.

perfekcyjna czułość na nacisk i ruch pióra Rozpoznawane kąta pochylenia pióra Brak opóźnienia w odczycie pozycji pióra na tablecie Brak baterii i konieczności ładowania pióra konwencjonalna twórczość wspomagana najnowszą technologią Tablet Wacom Intuos Pro Paper Edition wprowadza nowe medium do Twojej cyfrowej twórczości – papier.

Od rysunku na papierze do cyfrowego dzieła, krok po kroku: 1. Przyczep arkusz papieru na którym za każdym razem rysujesz do powierzchni tabletu Wacom Intuos Pro Paper Edition i naszkicuj rysunek. Pracuj na papierze o formacie A5 przy użyciu tabletu o rozmiarze Medium albo na formacie A4 dla tabletu o rozmiarze Large.

2. Podczas rysowania piórkiem Finetip Pen (lub opcjonalnym Ballpoint Pen), każdy Twój ruch zostanie zapisany w pamięci tabletu Wacom Intuos Pro Paper Edition w formacie, który możesz edytować w swej ulubionej aplikacji graficznej.

3. Nie musisz być podłączony do komputera lub Internetu; Wacom Intuos Pro Paper Edition przechowa do 200 wielowarstwowych albo 1000 jednowarstwowych rysunków, gotowych do wykorzystania na innych Twoich urządzeniach.

4. Podłącz Wacom Intuos Pro Paper Edition do komputera przy pomocy kabla USB. Korzystając z aplikacji Inkspace*, możesz synchronizować, przechowywać i eksportować szkice w modnych formatach graficznych - w tym wielowarstwowych rastrowych i wektorowych.

5. Kontynuuj pracę ze swym dziełem na tablecie Wacom Intuos Pro podłączonym do komputera, za pomocą nowego pióra Wacom Pen Pro 2. * Wymaga rejestracji i identyfikatora Wacom ID Smukły i stylowy wygląd Wacom Intuos Pro jest dostępny w dwóch rozmiarach, średnim (M) i znacznym (L).

W nowych modelach użyto smuklejszą i mniejszą obudowę w porównaniu z poprzednimi modelami. Wacom Intuos Pro powstał przy użyciu najwyższej jakości tworzyw, takich jak anodowane na czarno aluminium i włókno szklane z żywicy kompozytowej.

potężna bryła i jakość wykonania przy zaledwie 8 mm wysokości zachwycą Cię od pierwszych chwil użytkowania urządzenia. Każdy nowy tablet Wacom Intuos Pro, dostarczany jest z podstawką pod pióro tworzona z najwyższej jakości stali, w której wynajdziesz wym...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.