Menu

Tablet graficzny WACOM Intuos S Pen & Bluetooth Pistacjowy CTL-4100WL-E

Cechy produktu

  • Producent WACOM 

Opis

Najważniejsze parametry - Pióro obsługuje 4096 stopni czułości na nacisk, ulepszoną kontrolę i dokładność. - Pióro w technice rezonansu elektromagnetycznego nie wymaga akumulatora i zapewnia lekką i wygodną pracę.

- Dzięki łączności poprzez Bluetooth 4.2 (w wybranych modelach) można zapomnieć o kablach i wtyczkach. - 2 przyciski pióra i 4 programowalne przyciski ExpressKeys™ pozwalają na korzystanie z przydatnych skrótów, przystępnych tuż przy koniuszkach palców.

- Rozległy intensywny obszar roboczy tabletu oznacza więcej miejsca do tworzenia. - mając 8,8 mm grubości, tablet ten jest cienki niczym smartfon. - Wacom Intuos nadaje się do każdego wnętrza, ponieważ jest dostępny w czerni i pistacjowej.

Kod modelu Small: CTL-4100WLE-N (Bluetooth) Obszar energicznySmall: 152.0 x 95.0 mm (6.0 x 3.7 in) kolor pistachio green Expresskeys™Yes - 4 ustawiane dowolnie stopnie nacisku 4096 Multi-touch Nie Bezprzewodowość Tak - w modelach Pen&Bluetooth Przycisk ON/OFF/Parowanie Bluetooth Tak - w Pen&Bluetooth Przycisk Reset Tak - w Pen&Bluetooth.

Ustawienia Bluetooth zachowane. Waga Small z Bluetooth (CTL-4100WL): 250g (8.8 oz) Piórko: 11.2g (0.4oz) z 3 końcówkami Rozdzielczość 2540 lpi Piórko Wacom Pen 4K (LP-1100K) Przewody Tak - 1.5 m (4.9 ft) PVC-free USB/micro USB Wspomaganie pracy Radial menu, Display toggle i On-screen keypad Bateria Tak - zaimplementowana, niewymienna Li-ion wyłącznie w Pen&Bluetooth Czas pracy/ładowania15 godzin/do 3.5 godzin (w Pen&Bluetooth) wymogi systemoweWindows® 7 albo wyższy (oprócz 10 S), OS X 10.11 lub wyższy, USB Type-A port, Bluetooth Classic (tylko dla Pen&Bluetooth: CTL-4100WL, CTL-6100WL), internet access to download driver for tablet to work and to select downloadable software szybkość odczytu (pióro)133 pps W pudełku: Tablet Wacom Intuos, pióro Wacom Pen 4K, przewód USB 3 końcówki (w piórze), przyrząd do wyjmowania końcówki Quick start guide,

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.