Menu

Tablet graficzny WACOM Intuos S Pen Czarny CTL-4100K-N

Cechy produktu

  • Producent WACOM 

Opis

Najważniejsze parametry - Pióro obsługuje 4096 stopni czułości na nacisk, lepszą kontrolę i precyzyjność. - Pióro w technologii rezonansu elektromagnetycznego nie wymaga akumulatora oraz zagwarantuje lekką i wygodną pracę.

- Dzięki łączności przez Bluetooth 4.2 (w wybranych modelach) można zapomnieć o kablach i wtyczkach. - 2 przyciski pióra i 4 programowalne przyciski ExpressKeys™ umożliwiają korzystanie z przydatnych skrótów, dostępnych tuż przy koniuszkach palców.

- Rozległy aktywny obszar roboczy tabletu oznacza więcej miejsca do tworzenia. - mając 8,8 mm grubości, tablet ten jest cienki niczym smartfon. - Wacom Intuos pasuje do każdego wnętrza, ponieważ jest przystępny w czerni i pistacjowej.

Super cienka i zwarta obudowa oznacza, iż ten tablet piórkowy wszędzie znajdzie swoje miejsce. Nie daj się jednak zwieść jego lekkości, jest on nie mniej trwały i zaawansowany technicznie aniżeli jego poprzednie wersje.

Jego aktywny obszar roboczy rozciąga się od krawędzi do krawędzi, dzięki czemu zyskujesz więcej powierzchni na biurku i obszerniejszą przestrzeń twórczą. Zastosowane wgłębienie utrzymuje pióro na swym miejscu, a cztery przyciski ExpressKeys™ usprawniają i ułatwiają pracę.

na dodatek wyposażenie wybranych modeli w łączność Bluetooth oznacza możliwość podłączenia się do komputera jednym kliknięciem przycisku. Niewymagające baterii, czułe na nacisk pióro cyfrowe powoduje uczucie naturalnego rysowania, a dzięki poręcznej konstrukcji i nadzwyczajnemu wyważeniu względem masy zapewnia ono lepszą precyzję i kontrolę.Nisamowity komfort pracy.

Kod modelu CTL-4100K-N Obszar intensywny Small: 152.0 x 95.0 mm (6.0 x 3.7 in) odcień CTL-4100 (black) Expresskeys™Yes - 4 ustawiane dowolnie stopnie nacisku 4096 Multi-touch Nie Bezprzewodowość Nie Przycisk ON/OFF/Parowanie Bluetooth Nie Przycisk Reset Nie Waga Small (CTL-4100): 230g (8.1 oz) Piórko: 11.2g (0.4oz) z 3 końcówkami Rozdzielczość 2540 lpi Piórko Wacom Pen 4K (LP-1100K) Przewody Tak - 1.5 m (4.9 ft) PVC-free USB/micro USB Wspomaganie pracy Radial menu, Display toggle i On-screen keypad Bateria Nie wymogi systemowe Windows® 7 albo wyższy (oprócz 10 S), OS X 10.11 albo wyższy, USB Type-A port, Bluetooth Classic (tylko dla Pen&Bluetooth: CTL-4100WL, CTL-6100WL), internet access to download driver for tablet to work and to select downloadable software prędkość odczytu (pióro)133 pps W pudełku: Tablet Wacom Intuos, pióro Wacom Pen 4K, kabel USB3 końcówki (w piórze), przyrząd do wyjmowania końcówki, Quick start guide,

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.