Menu

Tablet graficzny WACOM One 13 Pen Display

Cechy produktu

  • Producent WACOM 

Opis

Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz twórczość cyfrową lub chcesz dodać ekspresji swemu wizualnemu myśleniu, czy także może chcesz wzbogacić cyfrową ekspresję, Wacom One zapewni nieprzeciętne wrażenia w każdym momencie.

To kompet wszelkich niezbędnych komponentów, urozmaicających cyfrowe życie. Uczucie jak przy naturalnym piórze na ekranie 13.3", załączone kreatywne oprogramowanie i nawet możliwość połączenia z niektórymi urządzeniami z Androidem.

Jest także kompatybilny z wiodącymi markami piór. Zrealizuj nowe pomysły dzięki Wacom One.Korzyści: Obszar roboczy jak papier – naturalne tarcie o powierzchnię i małe odbicia instynktowne rysowanie na ekranie.

Użytkownik czuje, jakby rysował lub pisał na papierze, a nie na szkle. Uczucie pracy zwykłym piórem – pióro, które nie wymaga baterii, a ponadto leży w dłoni wyśmienicie, jak wygląda. Dzięki oprogramowaniu można korzystać z szerokiej gamy piór i pędzli w pełnej rozpiętości barw, a wszystko to z genialną precyzją.

Przestrzeń do pracy – zobacz jak obrazy z Twojej wyobraźni ożywają w kolorze na wyświetlaczu o wielkości prawie A4. Cyfrowa wolność – szkicuj lub maluj bezpośrednio na ekranie, rysuj schematy, rób adnotacje, udoskonalaj fotografie i filmy… możesz teżeliminować, edytować i udostępniać swoje dzieła.

Oprogramowanie w zestawie – doskonałe aplikacje już czekają na odkrycie. Na przykład dołączony Bamboo Paper ma nowoczesne funkcje* i zamienia ekran piórkowy w szkicownik. Zgodność w wieloma urządzeniami – Wacom One można podłączyć do komputera Mac lub PC, a także niektórych tabletów i smartfonów z systemem Android, a nawet używać piór cyfrowych najkorzystniejszych producentów, jeśli zależy Ci na innych opcjach.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.