Menu

Tablet graficzny WACOM One

Cechy produktu

  • Producent WACOM 

Opis

wyprodukowany z myślą o kreatywności - daj upust swej pasji twórczej w naturalny sposób. Czy chcesz, aby Twój świat stał się bardziej kreatywny? Wypróbować bardziej intuicyjne metody pracy z komputerem, zezwalające Ci lepiej wyrażać swoją twórczą pasję? Wszystko to leży dzisiaj w Twoim zasięgu dzięki tabletom piórkowym marki Wacom do pracy twórczej.

Za sprawą czułego na nacisk pióra możesz dzisiaj - łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej - wznieść się na nowe wyżyny kreatywności, rysowania, malowania lub edycji zdjęć. Mały i komfortowy w obsłudze - starczy zespolić się i puścić wodze kreatywności.

Radość tworzenia już od pierwszych chwil. Dzięki znajomemu formatowi tabletu Wacom możesz dzisiaj edytować fotografie i wytwarzać grafikę, szkicować, malować i kolorować w środowisku cyfrowym z naturalną wygodą, precyzją oraz funkcjonalnością konwencjonalnych pędzli i ołówków.

rewelacyjna kompozycja, sprężystość oraz nieskrępowana kreatywność. Tablet Wacom One jest zamknięty w ciekawej obudowie w odcieniu czarno-zielonym, charakteryzującej się smukłą linią, wygodą pracy, a także ergonomią równocześnie dla prawo-, jak i dla leworęcznych użytkowników.

Odbierz bezpłatny kurs! Poznaj Tablet One aby Wacom zobacz nowoczesny tablet One by Wacom i uwolnij swoją kreatywność tworząc cyfrowe arcydzieła! To wspaniały kompan w Twoich pierwszych szkicach... Poza tym, przygotowaliśmy dla Ciebie niespodziewankę!

Dlaczego warto wybrać One by Wacom? -Pozwoli każdemu rozpocząć przygodę z cyfrowym rysunkiem -Jest wyekwipowany w kontrolę nacisku piórka od Wacom -To mniejszy brat tabletów na których tworzą profesjonalni graficy -A to jeszcze nie wszystko!

Mamy również dla Ciebie... -wideo kurs Rysowania na One by Wacom! wykonany przez Kasię Wilk - autorkę serii animowanej “Bear Me”, która pokaże Ci, jak z łatwością zacząć wytwarzać cyfrowe szkice i postaci. Poza tym otrzymasz zniżkę na kursy video w serwisie eduweb.pl Jak odebrać bezpłatny kurs? 1.

Po zakupie tabletu One by Wacom zeskanuj kod QR z pudełka lub wejdź na stronę http://wacom.eduweb.pl 2. Wprowadź swój 10-cyfrowy numer artykułu, który odszukasz na opakowaniu 3....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.