Menu

Tablet LCD Wacom Cintiq Pro 13 (DTH-1320A) Wacom Link Plus - Certyfikaty Rzetelna Firma i Adobe Gold Reseller

Opis

Najważniejszym wymaganiem sprzętowym, któremu musi sprostać komputer, aby podłączony do niego tablet Wacom Cintiq Pro działał poprawnie i wyświetlał obraz na swoim ekranie jest obsługa DisplayPort Alternate Mode („Alt Mode") na porcie USB rodzaju C. O obsłudze tego trybu świadczy przeważnie logo: umieszczone obok złącza USB-C i adekwatna adnotacja w specyfikacji technologicznej komputera.
w sytuacji, gdy złącze USB-C nie obsługuje w/w trybu, tablet Wacom Cintiq Pro można podłączyć z komputerem wykorzystując załączony w zestawie moduł Wacom Link, który zezwala na wyświetlanie obrazu o maksymalnej rozdzielczości 2K.
Komputery wyposażone wyłącznie w wyjście typu HDMI wymagają zastosowania specjalnego adaptera (przystępny tutaj). Maksymalna rozdzielczość, którą można wyświetlić na tablecie graficznym za pomocą tego adaptera wynosi 1920x1080 (2K).

Cintiq Pro 13
Zapewniamy wrażenia jak w trakcie pracy ze zwykłym piórem

Nowy Wacom Cintiq Pro gwarantuje unikatowy sposób rysowania piórem na ekranie. Wytworzone z myślą o zawodowych grafikach i projektantach urządzenie łączy w sobie nasze nowe, wrażliwe pióro Wacom Pro Pen 2 z dużą rozdzielczością, wytwarzając najistotniej nowoczesny intuicyjny ekran piórkowy dla kreatywnych. Praca z nim zbliża po prostu twórcę do dzieła. Żyj na całego. Podejmij wyzwanie. Twórz.

Trudno uwierzyć własnym oczom… i palcom

Dzięki rozdzielczości do 4K i staranności kolorów do 94% Adobe® RGB, powstał wyświetlacz, który pozwala zanurzyć się w każdym szczególe. Rysowanie na powierzchni ze zmatowionego szkła daje dzięki adekwatnemu oporowi złudzenie rysowania piórem na papierze. Można wręcz zapomnieć, iż rysunek powstaje na ekranie.

świeże pióro Wacom Pro Pen 2: naturalność i precyzja

Nasze nowe pióro Wacom Pro Pen 2 natychmiast przekona każdego użytkownika narzędzi graficznych. Jest to jak dotąd nasze najszczególniej precyzyjne i najlepiej reagujące pióro, dające niespotykaną kontrolę wszystkim, którzy tworzą fantastyczne dzieła.

Najważniejsze funkcje
  • instynktowne, dokładne rysowanie piórem na ekranie — rewolucja w pracy kreatywnych profesjonalistów.
  • Urządzenie w wersji 13" (1920 x 1080 px, 87% Adobe® RGB)
  • Rysowanie bez opóźnień, pod naturalnym nachyleniem, bez baterii i zapotrzebowania doładowywania.
  • Naturalne odcienie, dzięki czemu obraz na wyświetlaczu nadzwyczajnie odzwierciedla efekt rzeczywisty.
  • Pilot Wacom ExpressKey™* usprawnia dostęp do oszczędzających czas skrótów.
  • zastosowana podstawa do nachylenia ekranu podczas pracy.
  • Podstawa Wacom* pozwala ustawić urządzenie w trzech wygodnych pozycjach i składa się na płasko, przez co można ją z łatwością przenosić.

*Sprzedawana oddzielnie

kryteria i specyfikacja:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.