Menu

Tablet LCD Wacom Cintiq Pro 24 Touch 4K DTH-2420 - Certyfikaty Rzetelna Firma i Adobe Gold Reseller

Opis


Cintiq 24 4K

Pracuj bezpośrednio na ekranie i poczuj, jak lekko i naturalnie prowadzi się pióro dzięki naszej technologii

Wacom Cintiq Pro 24 to progresywny ekran piórkowy dla kreatywnych. W połączeniu z piórem Wacom Pro Pen 2 umożliwia cykl tworzenia zezwalający na przekraczanie kolejnych granic w projektach graficznych.

Tablet Wacom Cintiq Pro 24 korzysta z najnowszych i najkorzystniejszych rozwiązań, takich jak pióro Wacom Pro Pen 2 oraz perfekcyjnej jakości i wielkości matryca ekranu, abyś mógł z obszerniejszą precyzyjnością śledzić swoją pracę. Bez względu na to czy korzystasz z komputera z systemem Mac lub Windows, wykorzystaj atuty tworzenia przy użyciu najmocniej nowoczesnych technice.

rewolucyjna rozdzielczość

Nie będziesz potrafił oderwać wzroku od olśniewającego obrazu na ekranie o rozdzielczości 4K (3840 x 2160px) i wyśmienitej staranności wyświetlania kolorów (99% palety Adobe® RGB). 24 calowy ekran daje Ci tyle swobody co wielkie płótno. Powierzchnia ekranu z trawionego szkła, pokryta jest powłoką przeciwodblaskową dla zapewnienia największego komfortu pracy. Rysowanie na powierzchni ekranu da Ci wrażenie, iż kocówka pióra Wacom Pro Pen 2 to nic innego jak pióro albo ołówek przesuwany po papierze.

ekran naturalny dla oka i ręki

wyświetlacz ze zmatowionego szkła zagwarantuje wyraźne, namacalne wrażenia podczas rysowania, przypominające rysowanie piórem po papierze, jednocześnie zniżając niepożądany efekt odblasku i odbicia światła. Ekran realistycznie i precyzyjnie odwzorowuje głębię koloru do 99% skali kolorów Adobe RGB, co w połączeniu z rozdzielczością 4K powoduje, że każdy detal swego dzieła widzisz z najwyższą dokładnością, od najdalszej krawędzi aż po najbliższy narożnik.

Pióro Wacom Pro Pen 2:

Naturalne i skrupulatne Najnowocześniejsza kreatywna technologia pióra Wacom. 8192 poziomów czułości na nacisk i niesłychane rozpoznawanie nachylenia oznaczają, że każde pociągnięcie pióra i każdy ruch dłoni odwzorowywane są z bezbłędną dokładnością.

Najważniejsze atrybuty:
  • Pióro Pro Pen 2 w pakiecie
  • Ekrany o rozdzielczości klasy premium wynoszącej 4K, o jakości odcieni światowej klasy do 99% skali kolorów Adobe RGB.
  • Klawiatura wyświetlana na ekranie, menu koliste i pilot ExpressKey™ zapewniają bardziej intuicyjną obsługę.
  • wbudowane nóżki umożliwiają podniesienie nachylenia ekranu Wacom Cintiq Pro z 5° do 20°.
  • Zamień swój ekran Cintiq Pro 24 w potężny, niezależny komputer piórkowy do tworzenia przy pomocy modułu komputerowego dla kreatywnych Wacom Cintiq Pro Engine (jako opcja).
  • Opcjonalna poręczna podstawa Wacom umożliwia podnoszenie, nachylanie i obracanie ekranem Cintiq Pro, aby umożliwić Ci znalezienie najbardziej naturalnej pozycji do pracy.
  • Zgodność z komputerami Mac i z systemem Windows.
oczekiwania i specyfikacja:

Wartości podane w specyfikacji, np. Przekątna wyświetlacza, aktywny obszar roboczy i waga są przybliżone i podlegają zmianom. *Po podłączeniu do głównego komputera przez USB-C (w tym Wacom Cintiq Pro Engine), porty Cintiq Pro USB 3.0 działają z prędkością taką jak USB 2.0, by umożliwić przepustowość obrazu na poziomie 4K.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.