Menu

Tablet LCD Wacom Cintiq Pro 32 Touch 4K DTH-3220 (NOWOŚĆ) - Certyfikaty Rzetelna Firma i Adobe Gold Reseller

Opis

Tablet graficzny LCD Wacom Cintiq 32 4K DTH-3220 Pracuj bezpośrednio na ekranie i poczuj, jak lekko i naturalnie prowadzi się pióro dzięki naszej technologii.
Tworzenie bezpośrednio na ekranie nigdy wcześniej nie dawało tak naturalnego wrażenia tworzenia na papierze.

Wacom Cintiq Pro 32 to nowoczesny ekran piórkowy dla kreatywnych. W połączeniu z piórem Wacom Pro Pen 2 umożliwia proces tworzenia zezwalający na przekraczanie kolejnych granic w projektach graficznych.

Tablet Wacom Cintiq Pro 24 korzysta z najnowszych i najlepszych rozwiązań, takich jak pióro Wacom Pro Pen 2, a także wspaniałej jakości i wielkości matryca ekranu, abyś mógł z pokaźniejszą starannością śledzić swoją pracę. Bez względu na to czy korzystasz z komputera z systemem Mac lub Windows, wykorzystaj zalety tworzenia przy użyciu najmocniej zaawansowanych technologii.

rewolucyjna rozdzielczość

Nie będziesz potrafił oderwać wzroku od oszałamiającego obrazu na ekranie o rozdzielczości 4K (3840 x 2160px) i idealnej precyzyjności wyświetlania kolorów (98% palety Adobe® RGB). 32 calowy ekran daje Ci tyle swobody co wielkie płótno. Powierzchnia ekranu z trawionego szkła, pokryta jest powłoką przeciwodblaskową dla zapewnienia największego komfortu pracy. Rysowanie na powierzchni ekranu da Ci wrażenie, iż kocówka pióra Wacom Pro Pen 2 to nic innego jak pióro lub ołówek przesuwany po papierze.

Najważniejsze parametry:
  1. Pióro Pro Pen 2 w zestawie
  2. Ekrany o rozdzielczości klasy premium wynoszącej 4K, o jakości barw światowej klasy do 98% skali barw Adobe RGB.
  3. Klawiatura wyświetlana na ekranie, menu okrągłe i pilot ExpressKey™ gwarantują bardziej intuicyjną obsługę.
  4. zastosowane nóżki umożliwiają podniesienie nachylenia ekranu Wacom Cintiq Pro z 5° do 20°.
  5. Zamień swój wyświetlacz Cintiq Pro 32 w konkretny, niezależny komputer piórkowy do tworzenia przy pomocy modułu komputerowego dla kreatywnych Wacom Cintiq Pro Engine (jako opcja).
  6. Opcjonalna użyteczna podstawa Wacom umożliwia podnoszenie, nachylanie i obracanie ekranem Cintiq Pro, by umożliwić Ci znalezienie najmocniej naturalnej pozycji do pracy.
  7. Zgodność z komputerami Mac i z systemem Windows.
Specyfikacja technologiczna:

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.