Menu

Wacom Bamboo Folio S (czarny) - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Wacom 

Opis

Notatnik elektroniczny Bamboo Folio S (A5) CDS610G.luksusowa pokrywa z dodatkowym miejscem na papier i slotami na wizytówkiBamboo Folio jest cyfrowym notatnikiem który zezwala na tworzenie odręcznych notatek, rysunków i grafik na papierze.Zapisany materiał można szybko przenieść do tabletu multimedialnego lub smartfona, a następnie wyeksportować materiał do formatów cyfrowych.Dzięki aplikacji Wacom Inkspace można organizować, edytować i udostępniać swoje notatki i szkice.

W pamięci można zapisać do 100 stron i przenieść je do urządzenia później.Aplikacja Wacom Inkspace pozwala na:Eksport do formatów: JPG, PNG, PDF, WILLEdycję materiału: obrót, rysowanie, zakreślanie, gumowanie.Synchronizację do usług w chmurze: Inkspace, Dropbox®, Evernote® i OneNote®Eksport do darmowej aplikacji Bamboo Paper, w której można dokonać edycji materiału.5 GB wolnego miejsca (6000+ stron notatek).

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.