Menu

Wacom Intuos Pro M PTH-651

Cechy produktu

  • Producent WACOM 
  • Rozdzielczość 5080 lpi

Opis

kanon w kategorii fachowych tabletów piórkowych dla twórcówWacom Intuos Pro: nowy poziom twórczej kontroli. Czułe pióro Wacom Pro Pen 2 i cienka pokrywa tabletu umożliwiają rysowanie z nieporównywalną skrupulatnością detali.Cienka i elegancka obudowaTablet Wacom Intuos Pro jest dostępny w dwóch wielkościach: średniej i znacznej.

Oba rodzaje zajmują mniej miejsca i są bardziej kompaktowe od poprzedników. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, jak anodyzowane aluminium i żywica usztywniona włóknem szklanym udało się stworzyć konkretny i wytrzymały tablet piórkowy o grubości zaledwie 8 mm.Pracuj tak jak lubiszKażdy artysta i projektant pracuje na własny, unikalny sposób.

Niektórzy twórcy wykonują wyłącznie rysunki cyfrowe, a inni wolą rozpoczynać każdą nową przygodę na tradycyjnym papierze. Tablety z nowej linii Intuos Pro zadowolą wszystkich. Jeśli pracujesz tylko w środowisku cyfrowym, wybierz charakterystyczną wersję Intuos Pro.

Natomiast jeżeli z zasady sporządzasz szkic na papierze, a następnie komputerowo wykańczasz rysunek, z całą pewnością przypadnie Ci do gustu nowy, rewolucyjny tablet Intuos Pro Paper Edition.Wacom Pro Pen 2: przedłużenie dłoni twórcyRysowanie nowym piórem Wacom Pro Pen 2 jest tak naturalne, iż trudno powiedzieć, gdzie kończy się dłoń artysty, a początkuje narzędzie.

Dzięki skrupulatnemu ustawieniu czułości na nacisk, praktycznie zerowemu opóźnieniu i naturalnemu podparciu zapewniającemu optymalne nachylenie, nasze nowe pióro wkrótce zajmie czołowe miejsce w Twoim warsztacie.Najważniejsze właściwości: Dwa warianty tabletów: Wacom Intuos Pro i Wacom Intuos Pro Paper Edition – oba przystępne w rozmiarze średnim (338 x 219 x 8 mm) i wielkim (430 x 287 x 8 mm).

Możliwość tworzenia edytowalnych wersji rysunków papierowych wytworzonych piórem Finetip Pen (albo opcjonalnie piórem piszącym) na tablecie Intuos Pro Paper Edition, a następnie wykańczania ich na komputerze.

Można także pracować tylko w środowisku cyfrowym, używając typowej wersji tabletu. Synchronizacja i eksport rysunków na papierze do popularnych formatów plików graficznych za pomocą Inkspace – w tym warstwowych formatów rastrowych i wektorowych.

Wacom Pro Pen 2: wyjątkowo czułe narzędzie niewymagające baterii ani ładowania. – Pierścień Touch Ring, menu okrągłe, przełączniki boczne na piórze i konfigurowalne przyciski ExpressKey™ szybkie i przystępne tworzenie skrótów, a multidotykowa obsługa gestów pozwala przybliżać, przesuwać i wykonywać nawigację jednym ruchem palców.

Możliwość połączenia tabletu z komputerem Mac albo Windows PC przy pomocy kabla USB lub poprzez zaimplementowany Bluetooth.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.