Menu

Wacom STU-430 Sign Pro PDF do podpisu cyfrowego - Certyfikaty Rzetelna Firma i Adobe Gold Reseller

Opis

Wacom STU-430

Urządzenie Wacom STU-430 jest w pełni poręcznym, monochromatycznym tabletem do podpisów. Znamionuje się nową, cienką konstrukcją i niskim profilem, a także płaską powierzchnią. Jego 4.5’’ ekran jest wystarczająco duży do rejestracji długich podpisów, jak dodatkowo do wnętrza przycisków programowych obok strefy podpisu. Transfleksyjny wyświetlacz LCD jest czytelny w zmiennych warunkach oświetleniowych, co zapewnia wygodne korzystanie.

  • Bezprzewodowe pióro niewymagające baterii
  • skrupulatność współrzędnych: ± 0,5 mm (środek)
  • Częstość próbkowania pióra: 200 punktów na sekundę
  • Środowiska programistyczne: C++,.Net, i Java SDK/API dostępne dla programistów
odporność do codziennego stosowania

Urządzenie Wacom STU-430 jest niezwykle wytrzymałe. Ma utwardzoną powierzchnię szklaną, która chroni wyświetlacz LCD i jest wyjątkowo niepodatna na zarysowania. Urządzenie STU-430 wyposażone jest w zastrzeżoną poprzez producenta Wacom bezobsługową technikę EMR rozpoznającą nie mniej niżeli 1,024 poziomów nacisku.

Dla bezpieczeństwa urządzenie STU-430 zaopatrzono w szyfrowanie AES-256 / RSA-2048. Natomiast zintegrowany uchwyt na pióro służy jako blokada przewodu USB, uniemożliwiając przypadkowemu odłączeniu tego przewodu.

Wacom sign pro PDF

Wacom sign pro PDF jest to aplikacja umożliwiająca elektroniczną rejestrację podpisów odręcznych i bezpieczne dodawanie ich do dokumentu PDF w środowiskach przenośnych. Używając aplikacji sign pro PDF można podpisywać dokumenty, wypełniać formularze i elektronicznie dodawać odręczne notatki do dokumentów PDF bez zapotrzebowania drukowania i podpisywania wersji papierowej. Po podpisaniu dokument jest zabezpieczony przed późniejszymi zmianami.

Jest to świetne rozwiązanie dla usług wykonywanych w punktach obsługi takich, jak banki, towarzystwa ubezpieczeniowe, serwisy naprawcze i przedsiębiorstwa wynajmujące lub dostawcze.

Specyfikacja
wariant towaru
Cyfrowy podpis
Aktywny obszar roboczy
96 x 60 mm
Rozdzielczość
2540 lpi
stopnie nacisku
1024
Interfejs
USB
wariant piórka
Bezprzewodowe
technologia
Rezonans elektromagnetyczny
Przekątna ekranu
4,5"
Rozdzielczość ekranu
320 x 200
Zasilanie
USB
Kompatybilność
Windows
Wysokość
11 mm
Szerokość
161 mm
Głębokość
174 mm
Gwarancja
24 miesiące (gwarancja producenta)
Kod producenta
STU-430-CH

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.