Menu

Wacom Wireless Kit - moduł bezprzewodowy ACK-40401 - Certyfikaty Rzetelna Firma i Adobe Gold Reseller

Opis

Wacom Wireless Accessory Kit

Możliwości pracy z tabletem piórkowym Intuos, Intuos Pro, Intuos5 i Bamboo można rozszerzyć dodając opcjonalny komplet akcesoriów bezprzewodowych. Zestaw akcesoriów bezprzewodowych można dodać do każdego tabletu piórkowego Intuos, Intuos Pro, Intuos5 i Bamboo, niezależnie od jego wymiaru. Zestaw ten zagwarantuje do 15 godz. Łączności bezprzewodowej.

  • Przeznaczenie: Intuos, Intuos Pro, Intuos5 i Bamboo

większa swoboda pracy

pakiet akcesoriów bezprzewodowych umożliwia swobodne przemieszczanie się w zakresie do 33 stóp (do 10 metrów) od komputera. Środowisko pracy bezprzewodowej zagwarantuje większą swobodę i elastyczność zniżając jednocześnie liczba przewodów.

Proste i użyteczne rozwiązanie bezprzewodowe pozwala na natychmiastowe połączenie, praktycznie żadnych problemów z kompatybilnością, zapewnia niezawodną łączność, jak na dodatek niepokaźne zużycie energii. Pakiet został zaprojektowany jako moduł zatrzaskowy zapewniając osiągalnie najłatwiejszą instalację.

Kompatybilność z tabletami Wacoma

zestaw akcesoriów bezprzewodowych jest kompatybilny ze wszystkimi tabletami piórkowymi Intuos5 i Intuos5 touch, jak na dodatek z ostatnią generacją tabletów Bamboo.

pakiet zawiera
  • Wacom moduł bezprzewodowy
  • Wacom odbiornik bezprzewodowy
  • Bateria do tabletu
  • Skrócona instrukcja obsługi

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.