Moje konto
  • Acer Iconia B1-720 Acer Iconia B1-720
  • Acer Iconia B1-720 Acer Iconia B1-720
  • Acer Iconia B1-720 Acer Iconia B1-720
  • Acer Iconia B1-720 Acer Iconia B1-720
  • Acer Iconia B1-720 Acer Iconia B1-720
  • Acer Iconia B1-720 Acer Iconia B1-720
  • Acer Iconia B1-720 Acer Iconia B1-720
  • Acer Iconia B1-720 Acer Iconia B1-720
  • Acer Iconia B1-720 Acer Iconia B1-720

Acer Iconia B1-720

0 ofert z 0 sklepów

Producent Acer Przekątna ekranu 7 " Rozdzielczość ekranu 1024 x 600 px System operacyjny Android Czas pracy na akumulatorze 5 h WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Acer

Popularne produkty z kategorii Tablety innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentAcer
Przekątna ekranu7 "
Rozdzielczość ekranu1024 x 600 px
System operacyjnyAndroid
Czas pracy na akumulatorze5 h

Lubisz pomysłowe i przydatne gadżety? Jeśli tak, zastanów się nad zakupem tabletu, który skutecznie ułatwi i jeszcze bardziej uprzyjemni codzienną pracę i rozrywkę. Dokonaj najlepszego wyboru, wybierz urządzenie, z którego będziesz korzystał i czerpał radość z jego użytkowania przez długi czas. Poznaj Acer Iconia B1-720.

Wygląd i ekran

Przy wyborze tabletu zwróćmy uwagę na technologię w jakiej wykonany został ekran LCD. Panel LCD IPS zagwarantuje lepszą jakość obrazu niż ekran typu TN. Najbardziej mobilne są te urządzenia, których ekrany mają 7 i 8 cali. Większe tablety często wykorzystuje się do pracy, czy oglądania filmów, itd. Warto szukać urządzeń zaopatrzonych w ekran stworzony w technologii IPS, który zapewni świetne kolory, kontrast i doskonałą jakość wyświetlanego obrazu, nawet przy ostrych kątach patrzenia. Dzięki małej wielkości i grubości liczonej w milimetrach, możemy mieć tablet zawsze przy sobie. Dopasujemy do niego także etui, który skutecznie zabezpieczy Twoje urządzenie przed uszkodzeniem i pomoże w bezpiecznym przechowywaniu.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie posiada 1 GB GB pamięci wbudowanej, co pozwala na posiadanie wielu różnych, rozbudowanych aplikacji. Niska waga wynosząca zaledwie 0.315 g, pozwala Ci nosić tablet praktycznie wszędzie. Dzięki temu możesz pracować w podróży, podczas przerwy na spacerze czy leżąc na plaży lub w łóżku. Nie musisz taszczyć ze sobą organizera czy stosu notatników i przyborów do pisania. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz zamknięte w poręcznej i stylowej formie tabletu Acer. Producent wyposażył swoje urządzenie w ekran o przekątnej 7 cali. Jest to wartość wystarczająca do pracy i zabawy. Pozwala na wyświetlanie multimediów w pełnej okazałości, a także wygodną obsługę internetu oraz gier. W urządzenie wbudowane jest kilkadziesiąć gigabajtów pamięci flash na dane użytkownika. Dodatkowo Iconia B1-720 wyposażony jest również w czytnik kart microSD obsługujący nośniki do 64 GB.

Użytkowanie

Wydajne akumulatory zastosowane w tablecie Acer Iconia B1-720 pozwalają korzystać z urządzenia przez długie godziny. Opcje oszczędzania energii pomogą wydłużyć ten czas o jeszcze kilka dodatkowych godzin. Dodatkowo do zestawu dołączono ładowarkę oraz kabel dzięki któremu połączymy urządzenie z komputerem.

Podsumowanie

Tablet Acer Iconia B1-720 to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie wielofunkcyjny sprzęt do codziennego użytku. To także doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy chcą surfować w internecie, czy oglądać filmy leżąc na sofie. Podsumowując, tablet Acer Iconia B1-720, to multifunkcyjne i uniwersalne urządzenie do pracy i rozrywki. W dodatku pozwalające się w pełni konfigurować pod konkretne wymogi użytkownika.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też