Apollo 726

Apollo 726

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.
  • System operacyjny: Android
  • Taktowanie procesora: 1.2
  • Rozdzielczość matrycy: 800 x 480
  • Pamięć RAM: 0.5
  • Przekątna ekranu: 7

Informacje o produkcie

Lubisz multimedialne gadżety i korzystasz z nich przy każdej możliwej okazji? Odpowiedziałeś twierdząco? To dobrze, znaczy to, że wybór tabletu jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Spójrz na opis tabletu 726 od Apollo, zobacz zdjęcia i sam odpowiedz sobie na pytanie, czy to urządzenie spełnia Twoje oczekiwania.

Apollo 726

Wygląd i ekran

Przy wyborze tabletu zwróćmy uwagę na technologię w jakiej wykonany został ekran LCD. Panel LCD IPS zagwarantuje lepszą jakość obrazu niż ekran typu TN. Najbardziej mobilne są te urządzenia, których ekrany mają 7 i 8 cali. Większe tablety często wykorzystuje się do pracy, czy oglądania filmów, itd. Warto szukać urządzeń zaopatrzonych w ekran stworzony w technologii IPS, który zapewni świetne kolory, kontrast i doskonałą jakość wyświetlanego obrazu, nawet przy ostrych kątach patrzenia. Dzięki małej wielkości i grubości liczonej w milimetrach, możemy mieć tablet zawsze przy sobie. Dopasujemy do niego także pokrowiec, który skutecznie zabezpieczy Twoje urządzenie przed uszkodzeniem i pomoże w bezpiecznym przechowywaniu.

Apollo 726

Specyfikacja techniczna

Mała waga wynosząca 0.7 g, pozwala bezproblemowo przenosić i korzystać z tabletu w różnych miejscach. Czyni to z 726 sprzęt poręczny i gotowy do pracy w praktycznie każdej chwili. W tablecie 726 znajdziemy ekran o przekątnej 7 cali. To wystarczająca wielkość pozwalająca na wygodne korzystanie z urządzenia, przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów czy granie w gry. Bez większego problemu powinniśmy wszystko na ekranie dostrzec. Producent wyposażył swój sprzęt w 0.5 GB pamięci operacyjnej RAM. Dzięki temu żadne aplikacje uruchomione w tle nie powinny spowalniać tabletu. W obudowie 726 pracuje układ o taktowaniu 1.2 GHz na rdzeń. Dzięki temu serce urządzenia powinno bezproblemowo radzić sobie z wszelką wielozadaniowością. Mózgiem całego urządzenia jest system operacyjny Android. Do dyspozycji na pliki mamy kilkadziesią gigabajtów pamięci typu flash, którą w razie potrzeby, możemy powiększyć dzięki kartom SD.

Użytkowanie

Za sprawą wydajnej baterii, Twój tablet będzie Ci służył przez długi czas. Opcje oszczędzania energii pomogą wydłużyć ten czas o jeszcze kilka dodatkowych godzin. W przypadku rozładowania 726 wystarczy podpiąć go do sieci za pomocą dołączonej ładowarki lub kabla komputerowego.

Podsumowanie

Tablet to urządzenie na tyle wszechstronne, że posłuży Ci do większości form rozrywki i pracy. Dzięki niemu możesz liczyć, tworzyć projekty, prezentacje, arkusze kalkulacyjne - działać na nim - niczym na tradycyjnym, nieporęcznym komputerze. Dodatkowo w kilku prostych ruchach, możemy przystosować tablet do innych zadań. Podsumowując, tablet Apollo 726, to wielofunkcyjne i uniwersalne urządzenie do pracy i rozrywki.

Dane techniczne

Parametry
System operacyjny Android
Taktowanie procesora 1.2
Rozdzielczość matrycy 800 x 480
Pamięć RAM 0.5
Przekątna ekranu 7

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie