Manu

Fujitsu Stylistic R726

Cechy produktu

  • Producent Fujitsu 
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • Taktowanie procesora 2.3 GHz
  • System operacyjny Windows 

Opis

Męczy Cię noszenie laptopa do pracy czy podczas podróży? Jeśli tak, pomyśl nad zakupem tabletu, który skutecznie ułatwi i jeszcze bardziej uprzyjemni codzienną pracę i rozrywkę. Dokonaj najlepszego wyboru, wybierz urządzenie, z którego będziesz korzystał i czerpał radość z jego użytkowania przez długi czas. Poznaj Fujitsu Stylistic R726.

Wygląd i ekran

Kluczową kwestią przy wyborze tabletu jest ekran. Obok procesora i pamięci RAM, jest to najważniejszy element urządzenia. To za jego pośrednictwem będziemy posługiwać się interfejsem i to jego wygląd i jakość będzie dla nas kluczowa w czasie korzystania z tabletu. Ważne jest, by szukać sprzętu z ekranem stworzonym w technologii IPS. Ekrany LCD w technologii TN wyświetlają obraz w nieco gorszej jakości, chociaż często wystarczającej przy małych, budżetowych urządzeniach. Dzięki smukłej i solidnej obudowie model Stylistic R726 możesz mieć przy sobie w podróży, w pracy czy w domu. Tablet jest prosty, ale przez to stylowy i po prostu ładny. Mobilność ułatwia możliwość zakupu uniwersalnych pokrowców i etui, które skutecznie ochronią tablet przed uszkodzeniami.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie posiada podstawowa GB pamięci wbudowanej, co pozwala na posiadanie wielu różnych, rozbudowanych aplikacji. W obudowie Stylistic R726 pracuje układ o taktowaniu 2300 GHz na rdzeń. Dzięki temu serce urządzenia powinno bezproblemowo radzić sobie z wszelką wielozadaniowością. Tablet pracuje na systemie Windows 10 Pro. W urządzenie wbudowane jest kilkadziesiąć gigabajtów pamięci flash na dane użytkownika. Dodatkowo Stylistic R726 wyposażony jest również w czytnik kart microSD obsługujący nośniki do 64 GB.

Użytkowanie

Wydajne akumulatory zastosowane w tablecie Fujitsu Stylistic R726 pozwalają korzystać z urządzenia przez długie godziny. Opcje oszczędzania energii pomogą wydłużyć ten czas o jeszcze kilka dodatkowych godzin. Po tym czasie wystarczy podłączyć urządzenie do prądu przez ładowarkę sieciową dołączoną do zestawu, bądź kabel PC.

Podsumowanie

Tablet Fujitsu Stylistic R726 to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie wielofunkcyjny sprzęt do codziennego użytku. To także doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią surfować w internecie, czy oglądać filmy leżąc na sofie. Podsumowując, tablet Fujitsu Stylistic R726, to multifunkcyjne i uniwersalne urządzenie do pracy i rozrywki. W dodatku pozwalające się w pełni konfigurować pod konkretne wymogi użytkownika.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie