Manu

Apple iPad mini 16GB

Cechy produktu

  • Producent Apple 
  • Przekątna ekranu 7.9 "
  • Rozdzielczość 1024 x 768 px
  • Taktowanie procesora 1 GHz
  • System operacyjny iOS 
  • Pamięć RAM 0.5 GB
  • Czas pracy na akumulatorze 10 h
  • Pamięć wewnętrzna 16 GB

Opis

Męczy Cię noszenie laptopa do pracy czy podczas podróży? Jeśli na to pytanie odpowiedziałeś "tak", to multifunkcyjny tablet będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem do pracy i rozrywki na co dzień. Tablet Apple iPad mini 16GB, może spełnić Twoje wymagania. Przeczytaj opis i obejrzyj zdjęcia w galerii. Dokonaj właściwego wyboru.

Wygląd i ekran

Tablet to przede wszystkim ekran. To na niego powinniśmy zwrócić szczególną uwagę, bo to od jego jakości w dużej mierze zależy nasz komfort użytkowania urządzenia. Na rynku dominują dwa rodzaje wyświetlaczy - droższe, oferujące lepsze parametry, LCD IPS, które są czytelne z każdego kąta patrzenia, lepiej oddają barwy i głębię koloru. A także tańsze, wyświetlacze LCD TN, słabsze technicznie i oferujące gorszej jakości obraz. Ekrany te oferowane są głównie w budżetowych urządzeniach. Jeśli więc zależy nam na jakości i przyjemności obcowania z tabletem, wybierzmy któryś z matrycą IPS. Niewielkie wymiary, zbliżające urządzenie bardziej do wymiarów zeszytu bądź notatnika, dają Ci pełną swobodę w korzystaniu ze sprzętu. Dzięki smukłej i solidnej obudowie model iPad mini 16GB możesz mieć przy sobie w podróży, w pracy czy w domu. Mobilność ułatwia możliwość zakupu uniwersalnych pokrowców i etui, które skutecznie ochronią tablet przed uszkodzeniami.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie posiada 16 GB pamięci wewnętrznej, co pozwala na posiadanie wielu różnych, rozbudowanych aplikacji. Dzięki niskiej wadze, wynoszącej zaledwie 0.312 g możesz bez przeszkód podróżować ze swoim tabletem i w każdej chwili pracować, grać w gry czy oglądać filmy. Przyjęło się, iż dla tabletów przekątne wahają się od 7 do 10 cali. Apple w swoim modelu iPad mini 16GB zastosował ekran 7.9 calowy. Pozwala on na bezproblemowe użytkowanie urządzenia. Taka wielkość matrycy pozwala komfortowo pracować i cieszyć się multimediami. Sprawdzi się także przy większości gier. Za płynność pracy urządzenia, wespół z procesorem, odpowiada 0.5 GB pamięci RAM. W obudowie iPad mini 16GB pracuje układ o taktowaniu 1 GHz na rdzeń. Dzięki temu serce urządzenia powinno bezproblemowo radzić sobie z wszelką wielozadaniowością. Mózgiem całego urządzenia jest system operacyjny iOS. Do dyspozycji na pliki mamy kilkadziesią gigabajtów pamięci typu flash, którą w razie potrzeby, możemy powiększyć dzięki kartom SD.

Użytkowanie

Wydajne akumulatory zastosowane w tablecie Apple iPad mini 16GB pozwalają korzystać z urządzenia przez długie godziny. Opcje oszczędzania energii pomogą wydłużyć ten czas o jeszcze kilka dodatkowych godzin. Po tym czasie wystarczy podłączyć urządzenie do prądu przez ładowarkę sieciową dołączoną do zestawu, bądź kabel PC.

Podsumowanie

Tablet Apple iPad mini 16GB, to świetne urządzenie dla wszystkich, którzy chcą połączyć w jednym zgrabnym przedmiocie: firmowy organizer z opcją przeglądania obrazów i plików, odtwarzacz filmów, dający równocześnie pełny i wygodny dostęp do internetu. Tablet bazuje na znanym i lubianym systemie operacyjnym, który możemy według własnych upodobań wzbogacić o nowe aplikacje. Tak powstała, przenośna platforma multimedialna, pozwala na pełną swobodę i radość z korzystania na co dzień.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 10 opinii

+ Dodaj opinie
pw2bpm - Wystawiona 3 lata temu
prawie tak dobry jak zwykły Ipad, do przeglądania stron www
Izolda87 - Wystawiona 3 lata temu
Ipada używam od tygodnia, nie mam mu nic do zarzucenia. Wcae nie żałuję,że nei kupiłam jakiegoś tableta noname za 400zł.
andrzej - Wystawiona 3 lata temu
The best
Tomasz - Wystawiona 3 lata temu
To jest to!:)
Krzysztof - Wystawiona 3 lata temu
Nie mogę napisać opinii o produkcie, gdyż go mi nie dostarczono.
kuba - Wystawiona 2 lata temu
super
Magdalena - Wystawiona 3 lata temu
Tablet leciutki, szybki i funkcjonalny.
Mars - Wystawiona 3 lata temu
Tablet niezwykle lekki i poręczny, do tego świetna wydajność i masa dopracowanych aplikacji w AppStore. Jedynym zastrzeżeniem jest mała gęstość pikseli, co odbija się na czytelności tekstu napisanego małą czcionką.
FrankS - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo dobry ekram pomimo iż nie jest w technologii retina. Nowy model będzie miał kiedyś retine, ale chyba nie warto czekać.
Andrzej - Wystawiona 3 lata temu
Doskonały produkt