Asus TF300TG

Asus TF300TG

  • Cena od: 1299
  • Taktowanie procesora: 1
  • Rozdzielczość matrycy: 1280 x 800
  • Pamięć RAM: 1
  • Przekątna ekranu: 10.1
  • System operacyjny: Android
Asus TF300TG Asus TF300TG Asus TF300TG Asus TF300TG
Oferty 1-1 ułożone według:

Informacje o produkcie

Szukasz mobilnego urządzenia, które zastąpi Ci większość biurowych sprzętów? Odpowiedziałeś twierdząco? To dobrze, znaczy to, że wybór tabletu jest świetnym rozwiązaniem dla Ciebie. Spójrz na opis tabletu TF300TG od Asus, zobacz zdjęcia i sam odpowiedz sobie na pytanie, czy to urządzenie spełnia Twoje oczekiwania.

Asus TF300TG

Wygląd i ekran

Kluczową kwestią przy wyborze tabletu jest ekran. Obok procesora i pamięci RAM, jest to najważniejszy element urządzenia. To za jego pośrednictwem będziemy obsługiwać całe urządzenie i to jego wygląd i jakość będzie dla nas kluczowa w czasie korzystania z tabletu. Ważne jest, by szukać sprzętu z ekranem stworzonym w technologii IPS. Ekrany LCD w technologii TN wyświetlają obraz w nieco gorszej jakości, chociaż często wystarczającej przy małych, budżetowych urządzeniach. Dzięki smukłej i solidnej obudowie model TF300TG możesz mieć przy sobie w podróży, w pracy czy w domu. Tablet jest prosty, ale przez to stylowy i po prostu ładny. Mobilność ułatwia możliwość zakupu uniwersalnych pokrowców i etui, które skutecznie ochronią tablet przed uszkodzeniami.

Asus TF300TG

Specyfikacja techniczna

Waga tego urządzenia to 0.68 g, czyli tyle co nic. Tablet jest lekki, zdatny do zabierania go w podróż czy do korzystania z niego leżąc - na przykład - w łóżku. Przekątna ekranu tego urządzenia to 10.1 cali. To wielkość, która w zupełność wystarczy do normalnego, codziennego użytkowania w domu czy pracy. Wyświetlacz tej wielkości nie powinien także sprawiać problemu nawet tym, którzy mają pewne problemy ze wzrokiem. W urządzeniu znajdziemy 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Tablet to nie tylko ekran, to także serce w postaci procesora, od którego szybkości zależy praca i żwawość sprzętu. W obudowie TF300TG pracuje układ o taktowaniu 1 GHz na rdzeń. Dzięki temu urządzenie powinno bezproblemowo poradzić sobie z wszelkimi nałożonymi na nie zadaniami. Całością komponentów elektronicznych zawiaduje Android. Ten znany i lubiany system pozwala na pełną swobodę konfiguracji i daje pole manewru w przypadku, gdy chcemy zainstalować nową aplikację. Do dyspozycji na pliki mamy kilkadziesią gigabajtów pamięci typu flash, którą w razie potrzeby, możemy powiększyć dzięki kartom SD.

Asus TF300TG

Użytkowanie

Wydajny akumulator, wespół z odpowiednimi komponentami, pozwala na wielogodzinne korzystanie z urządzenia bez konieczności ciągłego podłączania. Dzięki temu, możemy cieszyć się bogactwem multimediów przez długi czas. W przypadku rozładowania TF300TG wystarczy podpiąć go do sieci za pomocą dołączonej ładowarki lub kabla komputerowego.

Asus TF300TG

Podsumowanie

Tablet to urządzenie na tyle wszechstronne, że posłuży Ci do większości form rozrywki i pracy. Dzięki niemu możesz liczyć, tworzyć projekty, prezentacje, arkusze kalkulacyjne - działać na nim - niczym na tradycyjnym, nieporęcznym komputerze. Dodatkowo w kilku prostych ruchach, możemy przystosować tablet do innych zadań. Podsumowując, tablet Asus TF300TG, to wielofunkcyjne i uniwersalne urządzenie do pracy i rozrywki.

Dane techniczne

Parametry
Czas pracy na akumulatorze 9,5
Taktowanie procesora 1
Rozdzielczość matrycy 1280 x 800
Pamięć RAM 1
Przekątna ekranu 10.1
System operacyjny Android

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie