Asus TF700T

Asus TF700T

  • Cena od: 1899
  • Cena do: 2437
  • Oszczędzasz: do 23%
  • Rozdzielczość matrycy: 1920 x 1080
  • Pamięć RAM: 1
  • Przekątna ekranu: 10.1
  • System operacyjny: Android
  • Taktowanie procesora: 1.6
Asus TF700T Asus TF700T Asus TF700T Asus TF700T Asus TF700T Asus TF700T Asus TF700T
Oferty 1-2 ułożone według:

Informacje o produkcie

Asus TF700T

Żyjesz w biegu, ciągle pracując z nowymi informacjami i treściami? Jeśli na to pytanie odpowiedziałeś "tak", to multifunkcyjny tablet będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem do pracy i rozrywki na co dzień. Tablet Asus TF700T, może spełnić Twoje wymagania. Przeczytaj opis i obejrzyj zdjęcia w galerii. Dokonaj właściwego wyboru.

Asus TF700T

Wygląd i ekran

Na wygodę korzystania z tabletu wpływa kilka czynników. Najważniejszym jednak jest jakość wykonania samego urządzenia i typ wykorzystanej w nim matrycy. Przy wyborze tabletu warto odpowiedzieć sobie na pytanie do czego głównie ma nam on służyć. Panel LCD IPS zagwarantuje lepsza jakość obrazu niż ekran typu TN. Najbardziej mobilne są te urządzenia, których ekrany mają 7 bądź 8 cali. Większe, sprawdzą się wyśmienicie do zabawy w domu lub jako multimedialne urządzenie, które będziemy przenosić tylko na małe odległości. Nie jest to oczywiście sztywna reguła. Zawsze wybierajmy to co się nam podoba i przede wszystkim - według swoich potrzeb. Wielkość tego zmyślnego urządzenia w pełni oddaje znaczenie słowa wygodny. Urządzenie z powodzeniem zmieści się do niemal każdej kieszeni kurtki czy spodni, a także przegródki w Twoim plecaku czy torbie podróżnej. Sprawę dodatkowo ułatwia pełna dostępność wielu różnorodnych pokrowców i etui, które nie tylko zabezpieczą urządzenie przed zniszczeniem. Ułatwi to także przenoszenie i przechowywanie tabletu.

Asus TF700T

Specyfikacja techniczna

Niska waga wynosząca zaledwie 0.56 g, pozwala Ci nosić tablet praktycznie wszędzie. Dzięki temu możesz pracować w podróży, podczas przerwy na spacerze czy leżąc na plaży lub w łóżku. Nie musisz dźwigać ze sobą organizera czy stosu notatników i przyborów do pisania. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz zamknięte w poręcznej i stylowej formie tabletu Asus. Zwykle w tabletach stosuje się duże ekrany o wielkościach od 7 do 10 cali. Ten zastosowany w modelu TF700T, posiada matrycę o przekątnej 10.1 cali. To wielkość, która w zupełność wystarczy do normalnego, codziennego użytkowania w domu czy pracy. Asus wyposażył model TF700T w 1 GB pamięci operacyjnej. Pozwala to na korzystanie z wielu aplikacji i powinno zapobiegać spowolnieniom systemu. O dużej mocy obliczeniowej tabletu TF700T decyduje szybki procesor o taktowaniu zegara równym 1.6 GHz na rdzeń. Takie serce zapewnia bezstresową pracę, nawet przy dużym obciążeniu. Taka specyfikacja techniczna gwarantuje płynne i bezproblemowe działanie systemu Android i wszystkich podrzędnych mu programów. W urządzenie wbudowane jest kilkadziesiąć gigabajtów pamięci flash na dane użytkownika. Dodatkowo TF700T wyposażony jest również w gniazdo kart microSD obsługujący nośniki do 64 GB.

Dane techniczne

Parametry
Rozdzielczość matrycy 1920 x 1080
Pamięć RAM 1
Przekątna ekranu 10.1
System operacyjny Android
Czas pracy na akumulatorze 14
Taktowanie procesora 1.6

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie