BLACKBERRY PlayBook

BLACKBERRY PlayBook

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.
BLACKBERRY PlayBook BLACKBERRY PlayBook BLACKBERRY PlayBook BLACKBERRY PlayBook

Informacje o produkcie

Potrzebujesz mobilnego urządzenia, które zastąpi Ci większość biurowych sprzętów? Odpowiedziałeś twierdząco? To dobrze, znaczy to, że wybór tabletu jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Spójrz na opis tabletu PlayBook od BLACKBERRY, zobacz zdjęcia i sam odpowiedz sobie na pytanie, czy to urządzenie spełnia Twoje oczekiwania.

BLACKBERRY PlayBook

Wygląd i ekran

Na wygodę korzystania z tabletu wpływa kilka czynników. Najważniejszym jednak jest jakość wykonania samego urządzenia i typ wykorzystanej w nim matrycy. Przy wyborze tabletu warto odpowiedzieć sobie na pytanie do czego głównie ma nam on służyć. Panel LCD IPS zagwarantuje lepsza jakość obrazu niż ekran typu TN. Najbardziej mobilne są te urządzenia, których ekrany mają 7 bądź 8 cali. Większe, sprawdzą się wyśmienicie do zabawy w domu lub jako multimedialne urządzenie, które będziemy przenosić tylko na małe odległości. Nie jest to oczywiście sztywna reguła. Zawsze wybierajmy to co się nam podoba i przede wszystkim - według swoich potrzeb. Wielkość tego zmyślnego urządzenia w pełni oddaje znaczenie słowa wygodny. Urządzenie z powodzeniem zmieści się do niemal każdej kieszeni kurtki czy spodni, a także przegródki w Twoim plecaku czy torbie podróżnej. Sprawę dodatkowo ułatwia pełna dostępność wielu różnorodnych pokrowców i etui, które nie tylko zabezpieczą urządzenie przed zniszczeniem. Ułatwi to także przenoszenie i przechowywanie tabletu.

BLACKBERRY PlayBook

Specyfikacja techniczna

Niska waga wynosząca zaledwie 0.425 g, pozwala Ci nosić tablet praktycznie wszędzie. Dzięki temu możesz pracować w podróży, podczas przerwy na spacerze czy leżąc na plaży lub w łóżku. Nie musisz taszczyć ze sobą organizera czy stosu notatników i przyborów do pisania. Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz zamknięte w poręcznej i stylowej formie tabletu BLACKBERRY. Zwykle w tabletach stosuje się duże ekrany o wielkościach od 7 do 10 cali. Ten zastosowany w modelu PlayBook, ma matrycę o przekątnej 7 cali. To wielkość, która w zupełność wystarczy do normalnego, codziennego użytkowania w domu czy pracy. W urządzeniu znajdziemy 1 GB pamięci operacyjnej RAM. Tablet to nie tylko ekran, to także serce w postaci procesora, od którego szybkości zależy praca i żwawość sprzętu. W obudowie PlayBook pracuje układ o taktowaniu 1 GHz na rdzeń. Dzięki temu urządzenie powinno bezproblemowo poradzić sobie z wszelkimi nałożonymi na nie zadaniami. Do dyspozycji na pliki mamy kilkadziesią gigabajtów pamięci typu flash, którą w razie potrzeby, możemy powiększyć dzięki kartom SD.

BLACKBERRY PlayBook

Użytkowanie

Wydajny akumulator, wespół z odpowiednimi komponentami, pozwala na wielogodzinne korzystanie z tabletu bez konieczności ciągłego ładowania baterii. Dzięki temu, możemy cieszyć się bogactwem multimediów przez długi czas. W przypadku rozładowania PlayBook wystarczy podpiąć go do sieci za pomocą dołączonej ładowarki lub kabla komputerowego.

BLACKBERRY PlayBook

Podsumowanie

Tablet to urządzenie na tyle wszechstronne, że posłuży Ci do większości form rozrywki i pracy. Dzięki niemu możesz liczyć, tworzyć projekty, prezentacje, arkusze kalkulacyjne - działać na nim - niczym na tradycyjnym, nieporęcznym komputerze. Dodatkowo w kilku prostych ruchach, możemy przystosować tablet do innych zadań. Podsumowując, tablet BLACKBERRY PlayBook, to multifunkcyjne i uniwersalne urządzenie do pracy i rozrywki.

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie