Menu

Getac ZX70

Cechy produktu

  • Producent Getac 

Opis

Tablet ZX70 to kompaktowe i produktywne urządzenie z ekranem o przekątnej 7 cali działające pod kontrolą systemu Android. Dzięki lekkiej i użytecznej budowie łatwej do trzymania w jedną ręką pozwala rozszerzyć skuteczność użytkownikom działającym w terenie.

ZX70 zagwarantuje świetny czas pracy na baterii. Umocniony „do szpiku kości" proponuje pokaźny dobór konfigurowalnych opcji i bezkompromisową solidność. Zaskakująco kompaktowy i lekki ZX70 jest na tyle aby dało się go trzymać komfortowo w jednej i na tyle aby pomóc wykonać użytkownikowi jego pracę.

Zaokrąglona budowa uniemożliwia przypadkowemu upuszczeniu i ułatwia używanie. Dzięki ergonomii sprzęt jest uznany przez użytkowników, co powiększa ich sprawność i przyspiesza zwrot kosztu inwestycji.bezprecedensowa technologia Lumibond 2.0, w jakiej tworzono wyświetlacz ZX70 zagwarantuje niesłychaną responsywność.

LumiBond 2.0 zespala szkło wyświetlacza z panelem dotykowym i wyświetlaczem LCD, stwarzając pojedynczy panel: wytrzymały i czytelny. lepszy kontrast i ostrzejsze kolory aniżeli jakikolwiek inny wytrzymały wyświetlacz.

technologia pozwala w dodatku na wybór trybu działania ekrany dotykowego: dotyk palcem/praca w deszczu, praca w rękawicach albo obsługa rysikiem. Załączony do tabletu rysik z twardą końcówką pozwala na rejestrowanie podpisów i sporządzanie notatek na rysunkach, mapach albo formularzach.

Urządzenie gwarantuje najkorzystniejszy czas pracy na baterii w swojej klasie sprzętu. Bateria o wysokiej obszerności pozwala na luźną pracę w terenie z dala od źródeł zasilania.Getac ZX70 zaprojektowano jak urządzenie do wielu zastosowań z możliwością skonfigurowania pod solidne potrzeby.

ZX70 może zostać zaopatrzony w moduł GPS, modem LTE, moduł WLAN+BT, czytnik kodów kreskowych, a także czytnik RFID/NFC.dane techniczne: System operacyjnyAndroid 5.1 lub Android 6.0 ProcesorIntel® Atom x5-Z8350 Processor 1.44GHz Pamięć 2GB RAM32GB FLASHPrzekątna ekranu / rozdzielczność7" / 1280x720 Komunikacja przewodowa2 x USB 1 x DC jack 1 x Docking connectorKomunikacja bezprzewodowaBluetoothWiFi GPS4GAudiosłuchawkoweKamerabrakBateria8400mAhZasilanieAC adapter (24W, 100-240VAC, 50 / 60Hz)Norma szczelnościIP65Tempteratura otoczenia pracyod -21°C do 60°CWilgotność otoczenia pracy do 95%wymiary218 x 142 x 27 mmWaga800gZawartość zestawu tablet bateria zasilacz EUGwarancja 36 miesięcy...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.