Moje konto
  • Kiano Young 9 Dual Kiano Young 9 Dual
  • Kiano Young 9 Dual Kiano Young 9 Dual
  • Kiano Young 9 Dual Kiano Young 9 Dual
  • Kiano Young 9 Dual Kiano Young 9 Dual

Kiano Young 9 Dual

4 oferty z 3 sklepów

Producent Kiano Przekątna ekranu 9 " Taktowanie procesora 1 GHz System operacyjny Android Pamięć wewnętrzna 4 GB WIĘCEJ INFORMACJI ↓

MediaMarkt.pl

★★★★★
3853 opinie

Tablet KIANO Young 9 Dual

Tablet KIANO Young 9 Dual

Tablet KIANO Young 9 Dual

Dostępność sprawdź w sklepie →

RTV EURO AGD

★★★★★
30645 opinii

Kiano Young 9 Dual

Kiano Young 9 Dual

Dostępność sprawdź w sklepie →

Saturn

★★★★★
2334 opinie

Tablet KIANO Young 9 Dual

Tablet KIANO Young 9 Dual

Tablet KIANO Young 9 Dual

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentKiano
Przekątna ekranu9 "
Taktowanie procesora1 GHz
System operacyjnyAndroid
Pamięć wewnętrzna4 GB

Żyjesz w biegu, ciągle pracując z nowymi informacjami i treściami? Multifunkcyjny tablet to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz mieć przenośne i zgrabne urządzenie do pracy i rozrywki. Przyjrzyj się tabletowi Kiano Young 9 Dual.

Wygląd i ekran

Przy wyborze tabletu zwróćmy uwagę na technologię w jakiej wykonany został ekran LCD. Dla małych ekranów często wystarczający będzie panel wykonany w technologii TN. Znajdziemy go też w tańszych tabletach. Lepiej jednak szukać urządzeń zaopatrzonych w ekran stworzony w technologii IPS, który zapewni świetne kolory, kontrast i doskonałą jakoś wyświetlanego obrazu, nawet przy ostrych kątach patrzenia. Poręczna wielkość i kilkumilimetrowa grubość, czynią z tabletu Young 9 Dual, urządzenie w pełni przenośne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu, możesz w każdej chwili skorzystać z multimediów i pełnej funkcjonalności sprzętu. Tablet można dodatkowo zabezpieczyć dzięki szerokiej gamie różnorodnych pokrowców i etui, które nie tylko uchronią urządzenie przed uszkodzeniami, ale i ułatwią korzystanie i przechowywanie tabletu.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie posiada 4 GB GB pamięci wbudowanej, co pozwala na posiadanie wielu różnych, rozbudowanych aplikacji. Waga tego urządzenia to 0.5 g, czyli tyle co nic. Tablet jest lekki, zdatny do zabierania go w podróż czy do korzystania z niego leżąc - na przykład - w łóżku. Zwykle w tabletach stosuje się duże ekrany o wielkościach od 7 do 10 cali. Ten zastosowany w modelu Young 9 Dual, ma matrycę o przekątnej 9 cali. To wielkość, która w zupełność wystarczy do normalnego, codziennego użytkowania w domu czy pracy. O dużej mocy obliczeniowej tabletu Young 9 Dual decyduje mocny procesor o taktowaniu zegara równym 1 GHz na rdzeń. Dzięki temu poradzi on sobie z wszelkimi aplikacjami i procesami, które mu zlecisz do wykonania. Całością komponentów elektronicznych zawiaduje Android. Ten znany i lubiany system pozwala na pełną swobodę konfiguracji i daje pole manewru w przypadku, gdy chcemy zainstalować nową aplikację. W urządzeniu znajdziemy mnóstwo wolnej pamięci do zagospodarowania, na dane, pliki multimedialne czy aplikacje. W przypadku, gdy to nam nie wystarczy, możemy ją powiększyć dzięki kartom SD.

Użytkowanie

Wydajna bateria daje Ci możliwość używania tabletu przez kilka, do nawet kilkunastu godzin bez potrzeby ładowania. Dzięki temu możesz cieszyć się multifunkcyjnością i możliwościami Young 9 Dual. Jeśli zachodzi konieczność, wystarczy podłączyć urządzenie do prądu za pomocą dołączonej ładowarki sieciowej.

Podsumowanie

Tablet to urządzenie na tyle wszechstronne, że posłuży Ci do większości form rozrywki i pracy. Dzięki niemu możesz liczyć, tworzyć projekty, prezentacje, arkusze kalkulacyjne - działać na nim - niczym na tradycyjnym, nieporęcznym komputerze. Dodatkowo w kilku prostych ruchach, możemy przystosować tablet do innych zadań. Podsumowując, tablet Kiano Young 9 Dual, to wielofunkcyjne i uniwersalne urządzenie do pracy i rozrywki.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też