Lark FreeMe 70.15

Lark FreeMe 70.15

Przykro nam, w chwili obecnej brak ofert.
  • Przekątna ekranu: 7
  • System operacyjny: Android
  • Taktowanie procesora: 1.2
  • Rozdzielczość matrycy: 1024 x 600
  • Pamięć RAM: 1

Informacje o produkcie

Żyjesz w biegu, ciągle pracując z nowymi informacjami i treściami? Jeśli na to pytanie odpowiedziałeś "tak", to multifunkcyjny tablet będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem do pracy i rozrywki na co dzień. Tablet Lark FreeMe 70.15, może spełnić Twoje wymagania. Przeczytaj opis i obejrzyj zdjęcia w galerii. Dokonaj właściwego wyboru.

Wygląd i ekran

Przy wyborze tabletu zwróćmy uwagę na technologię w jakiej wykonany został ekran LCD. Dla małych ekranów często wystarczający będzie panel wykonany w technologii TN. Znajdziemy go też w budżetowych tabletach. Lepiej jednak szukać urządzeń zaopatrzonych w ekran stworzony w technologii IPS, który zapewni świetne kolory, kontrast i doskonałą jakoś wyświetlanego obrazu, nawet przy ostrych kątach patrzenia. Poręczna wielkość i kilkumilimetrowa grubość, czynią z tabletu FreeMe 70.15, urządzenie w pełni przenośne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Dzięki temu, możesz w każdej chwili skorzystać z multimediów i pełnej funkcjonalności sprzętu. Tablet można dodatkowo zabezpieczyć dzięki szerokiej gamie różnorodnych pokrowców i etui, które nie tylko uchronią sprzęt przed uszkodzeniami, ale i ułatwią korzystanie i przechowywanie tabletu.

Lark FreeMe 70.15

Specyfikacja techniczna

Pełną swobodę przenoszenia zapewnia też niewielka waga wynosząca 0.5 g. Dzięki temu możesz zabrać ze sobą swój tablet w każdą podróż i wykorzystać wolną chwilę na pracę lub rozrywkę - czy to w formie gier, filmów czy surfowania w internecie. Przyjęło się, iż dla tabletów przekątne wahają się od 7 do 10 cali. Lark w swoim modelu FreeMe 70.15 zastosował ekran 7 calowy. Pozwala on na bezproblemowe użytkowanie urządzenia. Taka wielkość matrycy pozwala komfortowo pracować i cieszyć się multimediami. Sprawdzi się także przy większości gier. Lark wyposażył model FreeMe 70.15 w 1 GB pamięci operacyjnej. Pozwala to na otwarcie wielu aplikacji i powinno zapobiegać spowolnieniom systemu. O dużej mocy obliczeniowej tabletu FreeMe 70.15 decyduje wydajny procesor o taktowaniu zegara równym 1.2 GHz na rdzeń. Takie serce zapewnia bezstresową pracę, nawet przy dużym obciążeniu. Tablet pracuje na systemie Android. W urządzenie wbudowane jest kilkadziesiąć gigabajtów pamięci flash na dane użytkownika. Dodatkowo FreeMe 70.15 wyposażony jest również w czytnik kart microSD obsługujący nośniki do 64 GB.

Użytkowanie

Wydajne akumulatory zastosowane w tablecie Lark FreeMe 70.15 pozwalają korzystać z urządzenia przez długie godziny. Opcje oszczędzania energii pomogą wydłużyć ten czas o jeszcze kilka dodatkowych godzin. Dodatkowo do zestawu dołączono ładowarkę oraz kabel dzięki któremu połączymy urządzenie z komputerem.

Podsumowanie

Tablet to w tej chwili już nie gadżet - dla wielu to narzędzie pracy i rozrywki. Dzięki niemu przygotujemy dokumenty, prezentację, wizualizację graficzną czy pokaz slajdów. Z jego pomocą sprawdzimy maila, obejrzymy film, czy pogramy w gry. To szybki i łatwy sposób nie tylko na poznanie konkretnej treści, ale i na czerpanie przyjemności z samego korzystania z urządzenia. Jeśli więc lubimy lub potrzebujemy wielofunkcyjnej platformy multimedialnej, tablet Lark FreeMe 70.15 to wybór dla nas.

Dane techniczne

Parametry
Przekątna ekranu 7
System operacyjny Android
Czas pracy na akumulatorze 8
Taktowanie procesora 1.2
Rozdzielczość matrycy 1024 x 600
Pamięć RAM 1

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie