Moje konto  ▾

Manta MID04

Producent Manta WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Manta  ▾ poprzednienastępne

Popularne produkty z kategorii Pozostałe tablety i akcesoria innych firm  ▾ poprzednienastępne

Informacje o produkcie

ProducentManta

rodzaj tablet segment multimedialny uniwersalny przekątna ekranu LCD 7 cali nominalna rozdzielczość LCD 800 x 480 pikseli typ ekranu błyszczący (glare)

Opinie osób, które kupiły ten produkt

Manta to jest kpina - ignorancja i brak kompetencji. 22/01/2013 kupiłem tablet MID06 (o którym tutaj nikt nie pisze), 5 dni później zepsuł się pierwszy raz, w naprawie był ponad 3 tygodnie. Po powrocie z naprawy popracował może z tydzień (1-2h dziennie pracy) i uległ znowu awarii, itd... z trzeciej naprawy odebrałem sprzęt 27 maja, aby super tablecik zepsuł się ponownie po 3 dniach (30/05) (4 awaria), popracował jakieś 2h. Z 5 miesięcy posiadania, grubo ponad 3 miesiące w naprawach + paliwo na dojazd, + mój czas i nerwy, stanowczo odradzam. Przy 3 naprawie napisałem pismo z żądaniem wymiany na nowy sprzęt i zwrot poniesionych kosztów. Pismo dołączyłem do tabletu, który został wysłany do serwisu. I co? Nic, zero odpowiedzi,tablet wrócił po "naprawie" z 3 rysami na tylnej obudowie. Sprawa "w toku" bo skierowałem się teraz bezpośrednio do MAnty, zobaczymy... ☆☆☆☆☆
Lech
2013-06-03
BARDZO PRAKTYCZNY ★★★★☆
JOLA
2013-02-02

Wszystkie opinie zostały napisane przez osoby, które faktycznie zakupiły ten produkt i miały możliwość jego przetestowania. Pochodzą z serwisu Opineo.pl.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.