Informacje o produkcie

Męczy Cię noszenie laptopa do pracy czy podczas podróży? Odpowiedziałeś twierdząco? To dobrze, znaczy to, że wybór tabletu jest świetnym rozwiązaniem dla Ciebie. Spójrz na opis tabletu MID04 od Manta, obejrzyj zdjęcia i sam odpowiedz sobie na pytanie, czy to urządzenie spełnia Twoje oczekiwania.

Manta MID04

Wygląd i ekran

Przy wyborze tabletu zwróćmy uwagę na technologię w jakiej wykonany został ekran LCD. Panel LCD IPS zagwarantuje lepszą jakość obrazu niż ekran typu TN. Najbardziej mobilne są te urządzenia, których ekrany mają 7 i 8 cali. Większe tablety często wykorzystuje się do pracy, czy oglądania filmów, itd. Warto szukać urządzeń zaopatrzonych w ekran stworzony w technologii IPS, który zapewni świetne kolory, kontrast i doskonałą jakość wyświetlanego obrazu, nawet przy ostrych kątach patrzenia. Dzięki małej wielkości i grubości liczonej w milimetrach, możemy mieć tablet zawsze przy sobie. Dopasujemy do niego także pokrowiec, który skutecznie ochroni Twoje urządzenie przed uszkodzeniem i pomoże w bezpiecznym przechowywaniu.

Manta MID04

Specyfikacja techniczna

Mała waga wynosząca 0.30 g, pozwala bezproblemowo przenosić i korzystać z tabletu w różnych miejscach. Czyni to z MID04 sprzęt poręczny i gotowy do pracy w praktycznie każdej chwili. W tablecie MID04 znajdziemy ekran o przekątnej 7 cali. To wystarczająca wielkość pozwalająca na wygodne korzystanie z urządzenia, przeglądanie stron internetowych, oglądanie filmów czy granie w gry. Bez większego problemu powinniśmy wszystko na ekranie dostrzec. Za płynność pracy urządzenia, wespół z procesorem, odpowiada 0.25 GB pamięci RAM. Na dużą moc obliczeniową, poza pamięcią RAM, składa się także szybki procesor, którego taktowanie w tym modelu wynosi 1.1 GHz na rdzeń. Za sprawą takiego "serca" tablet powinien radzić sobie z każdą aplikacją i procesem, który na niego nałożysz. Tablet pracuje na systemie Android. Do dyspozycji na pliki mamy kilkadziesią gigabajtów pamięci typu flash, którą w razie potrzeby, możemy powiększyć dzięki kartom SD.

Manta MID04

Użytkowanie

Dzięki zastosowaniu wydajnego akumulatora i energooszczędnych komponentów, tablet Manta, może działać bez ładowania przez kilka godzin. Do tego sprawny system zarządzania energią, pozwala wydłużyć żywotność akumulatorów i oszczędzić moc baterii na kilka dodatkowych godzin. Dlatego więc zasilenie urządzenia nie powinno być problematyczne. Do zestawu dołączono oczywiście ładowarkę oraz kabel dzięki któremu połączymy urządzenie z komputerem.

Podsumowanie

Tablet to urządzenie na tyle wszechstronne, że posłuży Ci do większości form rozrywki i pracy. Dzięki niemu możesz liczyć, tworzyć projekty, prezentacje, arkusze kalkulacyjne - działać na nim - niczym na tradycyjnym, nieporęcznym komputerze. Dodatkowo w kilku prostych ruchach, możemy przystosować tablet do innych zadań. Podsumowując, tablet Manta MID04, to wielofunkcyjne i uniwersalne urządzenie do pracy i rozrywki.

Opinie użytkowników 4.1429/5

ŚWIETNY PRODUKT JESTEM MILE ZASKOCZONA ŻE POSIADA TYLE FUNKCJI POLECAM.

5/5 odikes, 2012-11-07 09:34:42 Opinia pochodzi z serwisu Opineo

produkt oferuje jakość względem ceny,ogólnie jest ok!nic się nie tnie i działa płynnie.

3/5 przemo110984, 2012-11-05 09:24:32 Opinia pochodzi z serwisu Opineo

512 RAM procek 1GB, android 4,0 i to w zupełności wystarcza

4/5 adrian, 2012-10-25 09:59:00 Opinia pochodzi z serwisu Opineo

Tablet jest dosyć dobrej jakości jak na tą cenę. Jedyny mankament to bateria, która rozładowuje się trochę za szybko.

4/5 AlaiIgor, 2012-10-24 10:54:54 Opinia pochodzi z serwisu Opineo

Produkt w pełni zgodny z opisem. nie tylko elegancko wygląda, ale jest również wyjątkowo funkcjonalny.

4/5 Łukasz, 2012-10-11 10:25:22 Opinia pochodzi z serwisu Opineo

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie