Menu

Overmax Qualcore 7023 3G

Cechy produktu

  • Producent Overmax 
  • System operacyjny Android 

Opis

Tablet Overmax Qualcore 7023 3G + Etui z klawiaturą Świat multimedialnej rozrywki wydajny i wygodny Overmax Qualcore 7023 posiada modem Internetu 3G z możliwością jednoczesnej obsługi dwóch kart SIM.

Tablet oparto na najmocniej jednostajnym systemie Android, a wygodną pracę parametry procesora, pamięci i wyświetlacz IPS o wysokiej rozdzielczości. Tablet jest lekki i niepokaźny, odporny na uszkodzenia, całość zamknięto w designerskiej, metalowej obudowie.

Etui z klawiaturą Gratis. Łączność 3G wbudowany modem 3G zapewni Ci nie tylko łączność z siecią w każdym miejscu, ale także umożliwi korzystanie z tabletu jak z telefonu. Odbieraj maile, ściągaj filmy, dzwoń do najbliższych, wysyłaj SMSy, prowadź videokonferencje – wszystko na jednym urządzeniu!

Dzięki zastosowaniu DUAL SIM, tablet może korzystać jednocześnie z dwóch kart SIM. Obsługuje w dodatku jedyny darmowy w Polsce internet AERO2. Znaczna moc skryta w niewielkim urządzeniu Czterordzeniowy procesor Quad Core 4x1,2 GHz zezwala na płynną pracę urządzenia choćby przy wielu jednocześnie działających aplikacjach.

Oprócz wbudowanego modemu 3G i łączności WiFi, zastosowano też moduł Bluetooth do bezprzewodowego przesyłania danych. Wyświetlacz IPS 2 daje wygodę korzystania z tabletu we wszystkich warunkach. Nieważne, czy oglądasz film czy czytasz notatki, ekran zapewni rewelacyjne odwzorowanie kolorów i kontrast niezależnie od kąta patrzenia.

Tablet zaopatrzono w dwie kamery, równocześnie z przodu do obsługi video konferencji, jak i z tyłu urządzenia do robienia wysokiej jakości fotografii, czy filmów. Nawigacja GPS zaimplementowany GPS pozwoli Ci korzystać z nawigacji na tablecie oraz wskaże Ci Twoje położenie, choćby gdy się zgubisz.

wbudowany moduł GPS pozwala na działanie wszystkich dostępnych nawigacji dostępnych na system android. Na dodatek preinstalowano aplikacje Aponia, MapaMap, czy Yanosik, dzięki temu już zawsze dotrzesz do wyróznionego celu.

dużo możliwości w jednym urządzeniu Dzięki Google Play można pobierać za darmo tysiące aplikacji i gier. To idealne urządzenia do słuchania muzyki albo oglądania filmów. Tablet obsługuje też polskie platformy telewizyjne i radiowe,, a także komplet aplikacji biurowych i rozrywkowych.

Dla jeszcze większej wygody, tablet posiada bogaty zestaw aplikacji na start: Avast Antivirus, CoiGdzie, Dziennik Gazeta Prawna, EasyCall, Flotis, GG Radio, Karaoke, iHouse, Interia, Kingsoft Office, N7 Player, Nextto, Onet i Yanosik.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.