Moje konto
  • Pentagram Tab 7.6 Pentagram Tab 7.6
  • Pentagram Tab 7.6 Pentagram Tab 7.6
  • Pentagram Tab 7.6 Pentagram Tab 7.6

Pentagram Tab 7.6

0 ofert z 0 sklepów

Producent Pentagram WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Pentagram

Popularne produkty z kategorii Tablety innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentPentagram

Szukasz wielozadaniowego i wielofunkcyjnego urządzenia mobilnego? Jeśli tak, pomyśl nad zakupem tabletu, który skutecznie ułatwi i jeszcze bardziej uprzyjemni codzienną pracę i rozrywkę. Dokonaj najlepszego wyboru, wybierz sprzęt, z którego będziesz korzystał i czerpał radość z jego użytkowania przez długi czas. Poznaj Pentagram Tab 7.6.

Wygląd i ekran

Podstawą komunikacji użytkownika z urządzeniem jest ekran. Przy wyborze tabletu dla siebie, warto szukać modeli opartych o matrycę LCD IPS, która sprawdzi się lepiej niż starsza - i tańsza - matryca TN. Ta pierwsza zapewnia wyższą jakość obrazu, lepsze kąty widzenia oraz większą głębię kolorów i czerni. Druga będzie dobra dla mniej wymagających bądź szukających przede wszystkim taniego sprzętu. Tablet z założenia ma być stosunkowo mały, lekki i poręczny. Dzięki temu, w połączeniu z dużą wydajnością może pomagać w pracy i rozrywce. tak samo jest z produktem Pentagram. Model Tab 7.6 cechuje się poręczną wielkością umożliwiającą włożenie urządzenia do niemal każdej torby czy plecaka oraz większości kieszeni Twojej garderoby. Dodatkowo do tabletu można dokupić elegancki pokrowiec czy etui, które przedłuży dobry wygląd urządzenia.

Specyfikacja techniczna

Urządzenie waży niespełna 1 g. To mniej więcej tyle ile notatnik czy organizer. Przewagą Tab 7.6 jest jednak wszechstronność i multifunkcyjność. Dlatego dzięki niskiej wadze, możesz bez przeszkód podróżować ze swoim tabletem i w każdej chwili pracować, grać w gry czy oglądać filmy. W urządzenie wbudowane zostało kilkadziesiąć gigabajtów pamięci flash na dane użytkownika. Dodatkowo Tab 7.6 wyposażony jest również w gniazdo kart microSD obsługujący nośniki do 64 GB.

Użytkowanie

Za sprawą wydajnej baterii, Twój tablet będzie Ci służył przez długi czas. Opcje oszczędzania energii pomogą wydłużyć ten czas o jeszcze kilka dodatkowych godzin. W przypadku rozładowania Tab 7.6 wystarczy podpiąć go do sieci za pomocą dołączonej ładowarki lub kabla komputerowego.

Podsumowanie

Tablet Pentagram Tab 7.6 to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie wielofunkcyjny sprzęt do codziennego użytku. To także doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy lubią surfować w internecie, czy oglądać filmy leżąc na sofie. Podsumowując, tablet Pentagram Tab 7.6, to wielofunkcyjne i uniwersalne urządzenie do pracy i rozrywki. W dodatku pozwalające się w pełni konfigurować pod konkretne wymogi użytkownika.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też