Menu

Samsung Galaxy Tab A 10.5 T590

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 10.5 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Android 
  • Pamięć RAM 3 GB
  • Pamięć wewnętrzna 32 GB

Opis

Uczta dla oczu Poznaj świeże, zoptymalizowane urządzenie Galaxy Tab A (2018, 10.5 '') Tablet z ekranem o rozdzielczości 10,5'', czterema głośnikami z technologią 3D, wysoką wydajnością i długim czasem pracy baterii, jest nieprzeciętny dla całej rodziny. Część rodziny wyświetlacz o przekątnej 10,5'' i proporcją 16:10 zagwarantuje jeszcze więcej wrażeń kinowych w twoim domu, abyś mógł radować się wraz z rodziną oglądaniem filmów w niezwykle korzystnej jakości. Otaczaj się dźwiękiem Poznaj nowy świat dźwięku dzięki głośnikom Quad. Cztery głośniki surround, po jednym w każdym rogu, automatycznie dostosowują ustawienia stereo na podstawie orientacji ekranu. Przenoszenie dźwięku z Dolby Atmos zagwarantuje konkretny, wzbogacony dźwięk przestrzenny 3D. Dłużej używaj, czekaj krócej. Odłącz i zabierz tablet ze sobą. Bateria o objętości 7 300 mAh wystarcza na 15 godzin odtwarzania wideo przy jednym naładowaniu, a funkcja szybkiego ładowania zezwala na pełne naładowanie w ciągu krótkich 200 minut. Zwiększona efektywność Galaxy Tab A (2018, 10,5 '') oferuje chipset AP i 3 GB pamięci RAM dla wysokiej wydajności i niskiego opóźnienia oraz do 32 GB przestrzeni dyskowej i micro SD, które można zwiększyć do 400 GB, co daje więcej miejsca choćby dla pokaźniejszych filmów HD, które lubisz oglądać. Przydatny nawet w trybie gotowości Galaxy Tab A (2018, 10.5 '') zamienia się w inteligentny wyświetlacz domowy w czasie uśpienia. Wygaszacz można ustawić, aby wyświetlać ulubione zdjęcia podczas ładowania lub uczynić z niego pomocnego asystenta, który może wyświetlać nie tylko bieżącą prognoze pogody, ale także godzinę lub datę. Jeden dla całej rodziny Dzięki trybowi dla wielu użytkowników w Galaxy Tab A (2018, 10.5 '') każdy członek rodziny ma do czynienia z własnym tabletem. Utwórz oddzielne konto dla maksymalnie ośmiu dodatkowych użytkowników, którzy mogą następnie zmieniać i zapisywać ustawienia według własnych, oryginalnych preferencji. Bezpieczny dla wszystkich Tryb Samsung Kids zagwarantuje przychylny dla dzieci interfejs, który daje rodzicom kontrolę nad czasem wykorzystywania swoich dzieci i dostępem do treści. Dzieci mogą instynktownie nauczyć się korzystać z funkcji edukacyjnych i rozrywkowych tabletu bezpiecznie pod nadzorem rodziców. Zabawa i edukacja Galaxy Tab A (2018, 10.5 '') służy jako narzędzie edukacyjne dla twoich dzieci, z natywnymi aplikacjami i treściami, które pozwolą im cieszyć się i zaspokoić swoją ciekawość.Galaxy Apps dla dzieci i strony LEGO zawierają zarówno bezpłatne, jak i płatne elitarne treści....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.