Menu

Samsung Galaxy Tab A 10.5 T590

Cechy produktu

  • Producent Samsung 
  • Przekątna ekranu 10.5 "
  • Rozdzielczość 1920 x 1080 px
  • System operacyjny Android 
  • Pamięć RAM 3 GB
  • Pamięć wewnętrzna 32 GB

Opis

Tablet Samsung Galaxy Tab A 10.5 T590 WiFDzięki Galaxy Tab A 10.5 '' przyjaciele i rodzina mogą oglądać filmy, grać w gry, słuchać muzyki albo przeglądać zawartość na ekranie o przekątnej 10,5 cala, proponującego obfity ekran w stosunku 16:10 dzięki cieńszym ramkom.

Cztery głośniki są zastosowane w każdy narożnik tabletu dzięki obsłudze Dolby Atmos, która zmienia wrażenia z przenośnej rozrywki dzięki ruchomemu dźwiękowi, który płynie dookoła Ciebie.Samsung Galaxy Tab A 10.5 '' zagwarantuje rodzicom kontrolę nad treścią i czasem wykorzystywania dzieci dzięki trybowi Kids, przyjaznemu dla dzieci tabletowi firmy Samsung, zaprojektowanemu tak, żeby nauka i rozrywka były proste, bezpieczne i przyjemne.

Ten tryb proponuje oglądarkę dla dzieci, aplikacje Galaxy dla dzieci i osiem bezpłatnych aplikacji przyjaznych dzieciom od ulubionych marek rodzinnych, w tym Toca Hair Salon 3 i BRIO World - Railway.

Rodziny mogą na dodatek korzystać z trybu wielu użytkowników na karcie Galaxy A 10.5 '', żeby utworzyć rozmaite konta na tym samym urządzeniu, takie jak jedno konto dla dziecka z oddzielnymi kontami dla rodziców - dla pokaźniejszej funkcjonalności na pojedynczym tablecie.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.